• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zoran bukur

V

VOJVODJANIN

Guest
Selo Sakule a u Banatu, pozdrav za Zorana i dobrodošao, možda se i sretnemo kada dodjem na Čobanske dane.
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Evo jos koje slike od mojih masina
2zhgvw3.jpg
28kiq94.jpg
ncfpd3.jpg
2diejnq.jpg
1pco4g.jpg
35hh83q.jpg
1zdm6gn.jpg

2m2zvb8.jpg
2i2aefb.jpg
2vkb91j.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim kolega,i kod vas se drži do mašina,,,,,a kako se vidi na novo obujen same,,,,čini mi se sa slike,da je na novim gumama.....
torpedo je tvoj,,,ovakvog još nisam vidija............:partyman::partyman:živijeli imenjače....
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Torpedo je bio moj do pre par dana,prodao sam ga a to je 75 samo sto ima ovde kod nas jedan majstor koji ih preradjuje tako,a gume na same su nove
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,jako ljepo složen,,,,več je neko priča da se rade prerade,na torpedima,,,i mogu reč da odlično izgleda,,...:shock:


Same,,,je ko bomba.....:partyman:
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Poznajem kako da ne on je dve ulice od mene ima sestru Erziku
 
V

vedo

Guest
Pozdrav i dobro nam došao na forum!!!Želim da te pitam kakav je ono crveni kamion(1 slika),zašta ti služi. :)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Poznajem kako da ne on je dve ulice od mene ima sestru Erziku

kad ga vidiš reci mu da ga pozdravlja Brezarić ,a ako se ne sjeća tko je to reci mu da se nek prisjeti Željave i Bihaća i 1986. godine -unaprijed hvala
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
Pozdrav i dobro nam došao na forum!!!Želim da te pitam kakav je ono crveni kamion(1 slika),zašta ti služi. :)

110-tka....civilna verzija..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
e Breza ma ne zanima tebe Jovo,biće Erzika pravi komad, a 86. služio vojsku
 

Najnoviji postovi

Na vrh