• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zoran bukur

Z

ZORAN BUKUR

Guest
Pozdrav kolege poljoprivrednici ja sam Zoran Erdeljan iz Vojvodine iz Banata tacnije iz sela Sakule blizu Panceva bavim se poljoprivredom obradjujem oko 30 hektara zemlje imam svu mehanizaciju i radim mnogo usluge oko 100 hektara.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Pozdrav kolege poljoprivrednici ja sam Zoran Erdeljan iz Vojvodine iz Banata tacnije iz sela Sakule blizu Panceva bavim se poljoprivredom obradjujem oko 30 hektara zemlje imam svu mehanizaciju i radim mnogo usluge oko 100 hektara.

svaka čast, majstore....
ovo je samo jedan primjer kulturnog novog člana...
eh, da su svi takvi...

Dobrodošao na poljoprivredni forum!!!
kaj imaš od strojeva? slike?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
dobrodošao na forum...
vidim da imaš odličnu halu,ako može još koja slika od nje bio bih ti zahvalan.
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Moram da nadjem slike od hale u kompiuteru ili cu poslikati danas pa cu postaviti evo imam jos neku sliku
4gm1qc.jpg
ovo mi je od skoro prinova ova prikolica jos je nisam koristio
nxq4gw.jpg
4htit0.jpg
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
dobrodosao na forum,odlični strojevi a hala je za 10
Znas li mozda dimenziju hale?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
pozdrav i dobro došao ...
hala i mehanizacija su za 5....
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Hvala na dobrodoslici svima jos jednom,dimenzije hale su 25m duzina 15m sirina i 4,2m visina
stim sto mi je ambar za kukuruz sa jedne strane ispod hale takodje a on je 2,5m sirok
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav i dobro nam došal!

., sve za pet!, svaka čast!!!, sretno TI!.-
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Lijep pozdrav i dobrodošao na forum :gitarist:
Strojevi su ti odlični,hala još bolja :prayer:
 
Z

ZORAN BUKUR

Guest
Dali je neko od clanova foruma mozda iz Cakovca ili okoline
 
Na vrh