• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zoran

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zoran kaže:
sudanska trava
jako dobro, super parcela, e daj molim te odi izmjeri razmak između biljaka, tak da znam naštimat isariu, da ne isprobavam na polju.
sad vrijeme pogoduje nicanju da je milina, samo tako majstore :D
 
Z

zrine892

Guest
e zorane reci kako zmaj 161 ide,jesi zadovoljan?jel ima kvarova?
 
Z

zoran

Guest
bogec kaže:
zoran kaže:
sudanska trava
jako dobro, super parcela, e daj molim te odi izmjeri razmak između biljaka, tak da znam naštimat isariu, da ne isprobavam na polju.
sad vrijeme pogoduje nicanju da je milina, samo tako majstore :D
čuj, kaj da ti velim, prosječno je 8-9cm, ali ima ih da su i dva skupa pa 15cm ništ
 
Z

zoran

Guest
zrine892 kaže:
e zorane reci kako zmaj 161 ide,jesi zadovoljan?jel ima kvarova?
ma ide on, ali sve više ima i kvarova-popravlja se stalno nekaj
 
Z

zrine892

Guest
zoran kaže:
zrine892 kaže:
e zorane reci kako zmaj 161 ide,jesi zadovoljan?jel ima kvarova?
ma ide on, ali sve više ima i kvarova-popravlja se stalno nekaj
ajd mi reci nesto o njemu...kakav je ucinak po jutru,ciji motor ima...koliko je ks..?ja imam Zmaja 142 i za sada sam prezadovoljan s njime... :blackeye
 
G

GROF

Guest
ZORANE SRETNO!!!., slažem se apsolutno sa forumašima da je zemlja ZAKON., A POGOTOVO DIJEDOVINA..., ima jedna izreka kod nas u liki; ...BOG JE OTAC!!!., MAJKA JE ZEMLJA!!!...


BOG TE BLAGOSLOVIL., TEBE I TVOJU PREDIVNU OBITELJ!!!... i naravno, balirku ostavi na suvom!

bog
 
Z

zoran

Guest
ma 142 i 161 ti je nebo i zemlja
mercedesov motor, valjda 150ks, manje nije sigurno, po jutru potroši 15l-20l plavog dizela,
da ga se još malo posloži išlo bi to zlo još dugo (za vlastite potrebe), za cjelo-dnevna kombajniranja baš i nije
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bil sam kod Zorana sad neki dan :mrgreen: , išli smo ja i pajdo gledat balirku, ali nekaj mi je malo čudan pajdo pa ni samnezna kaj bi štel :lol: :lol: :lol:

Zorane, žao mi je kaj nesem imal više vremena da malo razgledam gospodarstvo, uostalo videl si i sam koliko nas je došlo :shock: :shock: :shock: :D , bratić je vozil a njega baš to previše ne interesira i brže ajd doma ;)

Nego možda ako budeš imal koj dan vremena bi ja mogel lijepo sam s autom doči do teeb da u miru malo porazgovaramo i razgledam gospodastvo :mrgreen: , pošto imaš 15 krava, to mi je želj vidjeti jer ču i ja toliko na ljeto imati!!!
Ajd se dogovorimo! :D


Kaj se tiče balirke, budeš ti nju več rešil, a ovaj si ju nebude kupil još 100 godina, štel bi nekaj da je super, a za male novce, uostalom čul si ga i sam! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
D

Dani

Guest
Samo se drži planiranog i uspjet češ. Mlad si i stigneš proširiti gospodarstvo. Pozdrav iz Koprivnice!
 

Najnoviji postovi

Na vrh