• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zrmanja Vrelo

W

wastland

Guest
Pomislih: a zašto ne? Iskustvo u poljoprivredi ravno nuli... ali zgodno mjesto sa dosta vode i zemlje koja bi se mogla obraditi. Ajd pa ćemo vidjeti što će ispasti. Za sada u planu je lucerna na 10 ha. Svaki savjet dobrodošao!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.........................:partyman: :partyman:
Ideš u sijetvu,,ili,,spremija zemlju..
 
W

wastland

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.........................:partyman: :partyman:
Ideš u sijetvu,,ili,,spremija zemlju..
Traktor se pokvario pa čekam ponedeljak da vidim za dijelove. Za sada posuo 26 t kalcijevog karbonata po zemlji pa ću slijedeći tjedan ako popravim traktor to uzorat.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Jesam. Poznaš mjesto?

u zadnjih 15 dana prolazio dva puta pored tvog mjesta,pa šta da ti kažem.predivno,tu možeš da se baviš čim god hoćeš,obožavam taj kraj,planine(Poštak),klima,zelenilo,perfektno
 
W

wastland

Guest
u zadnjih 15 dana prolazio dva puta pored tvog mjesta,pa šta da ti kažem.predivno,tu možeš da se baviš čim god hoćeš,obožavam taj kraj,planine(Poštak),klima,zelenilo,perfektno
Nadam se da će biti i za lucernu... Ph na analizi bio od 5.3 do 6... slijedeći put navrati! Javi se na PM kada budeš prolazio.
 
B

BAGERISTA

Guest
Traktor se pokvario pa čekam ponedeljak da vidim za dijelove. Za sada posuo 26 t kalcijevog karbonata po zemlji pa ću slijedeći tjedan ako popravim traktor to uzorat.

ajde,,,,da ga riješiš čim prije,,,i nek je sa srečom,....:partyman::partyman:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nadam se da će biti i za lucernu... Ph na analizi bio od 5.3 do 6... slijedeći put navrati! Javi se na PM kada budeš prolazio.

u svakom slučaju,Imam prijatelje kod Knina,pa kad budemo išli navratiću do vas.Baš vam je tamo lijepo
 
W

wastland

Guest
u svakom slučaju,Imam prijatelje kod Knina,pa kad budemo išli navratiću do vas.Baš vam je tamo lijepo
I ja sam dosta često u Bihaću i imam prijatelje tamo. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh