• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zsolin

F

farmerLuka

Guest
De mi reci jel ti kombaj jos za prodaju trazim nekakav kombaj pa me interesira.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
tek sad vidio post...ma sad nije za prodaju,poslije zetve...
 
F

farmerLuka

Guest
Ma nist ja ne zurim sa kupovinom mozda na jesen ako ne onda nagodinu za sad jos razgledam i jos ustvari neznam kakav bih kombaj kupio dali Z 142 dali neki manji DF ili JD naj bitnija mi je stvar da ima kukuruzni heder. kakav je tvoj JD ja ga nisam nikad vidio iz bliza i jel tvoj ima kukuruzni heder.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Ima kukuruzni,4reda.
Ma za to sto bi ti ovrsio najbolje zmaja,jebiha ipak su najjeftiniji djelovi,dok ako uzmes df,ili slicno racunaj da je skuplji za odrzavanje.
Sve ovisi sa kakvim parama raspolazes....ali kakvo je ddanas vrijeme u poljoprivredi smijesno ispada ulagati u isto.
 

Najnoviji postovi

Na vrh