• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zsovic

  • Temu pokrenuo zsovic
  • Datum prvog posta
Z

zsovic

Guest
Pozdrav svima,
zovem se Željko, imam 22 godine i po zanimanju sam inženjer elektrotehnike. Moji se bave poljoprivredom i ja im pomažem koliko mogu. Imamo 22 krave, 6 junica i 15 teladi. Od svinja imamo 5 krmača i ostalih svinja raznih veličina, sve skupa oko 30-tak komada.
Obrađujemo oko 55 hektara zemlje. Od mehanizacije imamo: Zetor 7340, John Deere 2400, Ursus c-355(3 komada), Zetor 5011, Zetor 3511, kombajn Deutz Fahr M 1322H, sušara Agrex 10 m3, pneumatska sijačica Gaspardo SP 520, rotobrana 3m, plug kverneland 3*14, malčer Zanon TMC 1600, rolo balirka Deutz Fahr 3.20, mješaona stočne hrane 1000 kg i još puno ostale mehanizacije (prikolice, tanjurače, plugovi, Panonije, Roto kose, sijačica za žito, jednoredni berač, visokotlačna balirka welger,šprica 350L, kultivator 4 reda, silokombajn...). Već dugo pratim ovaj forum, ali nikad se nisam imao vremena aktivno uključiti. Pošto sam sad završio fakultet imat ću više vremena za druženje i dijeljenje iskustva. :)
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao zsovic.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 
Na vrh