• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zupa100

Z

zupa100

Guest
Dobar dan svima na forumu. Zovem se Srđan, imam stalni posao, bavim se u slobodno vreme voćarstvom. Imam nešto preko hektar zemlje, sve je u voću osim malene bašte za svoje potrebe. Bavim se jagodom, višnjom (najviše), kupinom, šljivom, i naravno vinogradom.
Dolazim iz Srbije, okolina Aleksandrovca kod Kruševca. Već izvesno vreme pratim kao gost Vaš forum, jako mi se sviđa, poželeo sam da budem član i evo me. Nadam se da ćemo se lepo družiti:partyman:
 
Z

zupa100

Guest
Ljudi, hvala vam puno na lepoj dobrodošlici. Nadam se da ćemo se lepo družiti, a uzgred da pomenem da imam kruške viljamovke.
Pozdrav!
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Dobro nam došao.
Nadam se da ćemo razmjenjivati iskustva i pomagati se pošto vidim da imamo slična interesovanja.
 
Z

zupa100

Guest
Dobro nam došao.
Nadam se da ćemo razmjenjivati iskustva i pomagati se pošto vidim da imamo slična interesovanja.
Naravno Neško da hoćemo, samo ja imam mnogo manju površinu pod višnjom od tebe, rado sam čitao tvoje postove. Pozz!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., lipo predstavljanje i bome uz redovan posal - delo ima još puno za delat - radit oko poljoprivrede., svaka čast! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ej, pa gde si druže. Ima li vina?

a joooj nepitaj...
vina nema,nema uslova... al rakije podosta...veselo teku zimski dani...:D
živ bio...
pozzz joe!
 
Z

zupa100

Guest
Boga mi Joe, i ja sam se negde preračunao, evo ovih dana bure sa vinom je na izdisaju, mora se za jesen ostaviti malo više vina!A nije da nemam uslova!
 
Na vrh