• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sttipa's zadnje aktivnosti

  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od ROADRUNNER u temi Kukuruz 2026 s Like Like.
    Univerzalni stroj...
  • sttipa
    sttipa odgovara u temi Krumpir.
    Za pocetak 2 mraza se ga “poklopila” u razmaku cca 10 dana, pa je krenuo krumpir ali i trava, pa sam 18.5. kultivirao izmedju redova...
    • IMG_2026-05-30-164111.jpg
    • IMG_2026-05-30-164225.jpg
    • IMG_2026-05-30-164254.jpg
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od vikendpoljo u temi Radovi u šumi, izrada drva s Like Like.
    Posljednja tura
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od dakson13 u temi Radovi u šumi, izrada drva s Like Like.
    Malo rekreacije 🙃
  • sttipa
    sttipa odgovara u temi Krumpir.
    Tko zna s cime su oni pospricali….🤣🤣
  • sttipa
    sttipa odgovara u temi Krumpir.
    Kako ste uspjeli ih otjerati????
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od vikendpoljo u temi Krumpir s Like Like.
    Kod mene ih nema već treću godinu
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od korisnik2508 u temi Krumpir s Haha Haha.
    Kada bi bile iskorijenjene na primjer u cijeloj RH. Brzo bi "ekolozi" iz eu donijeli zlatice kako bi sačuvali vrstu.
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od NikolaT55 u temi IMT 539 i 533 s Like Like.
    I kad okrene 9999 sati krećemo ispočetka, nakon toga u oglas sa njime: "Prodajem IMT 539, nov, samo 6 radnih sati, prva boja, djed ga...
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od mtd001 u temi Češnjak / bijeli luk s Like Like.
    Za sada za 5
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od mtd001 u temi Krumpir s Like Like.
    Moj živnuo nakon okopavanja i nagrnjivanja, zlatica još za sada nema.
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od korisnik2508 u temi Krumpir s Like Like.
    Vidim imate zlatica. Kod nas (vukovarsko područje) već par godina ih gotovo nema. Nisam veliki proizvođač krumpira, sadim oko 4000...
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od NikolaT55 u temi SMIJEŠNE SLIKE s Haha Haha.
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od MUHA u temi Krumpir s Like Like.
    Hmmm, doba ideja, svaka čast na njoj. Imam ga doma, nekaj slično ovome Inspekcijsko ogledalo teleskop
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od iwanho u temi Krumpir s Like Like.
    Ovdje su zlatice bile jako pridne, a još k tome se "vužgal". :( Dva metra dalje je druga gredica, malo kasnije posađena i još se drži.
Na vrh