• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Šta smo radili danas 2

    Stavi dvije felge od kamiona naprijed i to je to
  2. R

    Centralno i ostalo grijanje

    Covjek samo treba dici temperaturu na peci i termostatu koji pali pumpu, a pumou staviti na 3. Vidite kako.su mu cijevi od peci prema sistemu tanke ko spagete. Nema dovoljno protoka.
  3. R

    Šta smo radili danas 2

    Sad ti je volan pravi servo ;)
  4. R

    imt 533 pritisak ulja

    Da, moguce je to napraviti, ali treba biti oprezan da se ne pretjera i pritisak ode u crveno na visokom gasu sa hladnim uljem.
  5. R

    Šta smo radili danas 2

    Tak je... kurim dok ne prime :hahah:
  6. R

    Šta smo radili danas 2

    E sad se osjecam prozvanim...ja sam jedan od tih kaj su kupili co2 i bla bla bla..... Priznam da sam amater i zelim si olaksati zivot. Kad bi svi sve delali, majstora ne bi trebali. Jos mi nije nis puklo kaj sam zavaril, a kad treba nekaj specijanog, poznam jednog prijatelja koji mi zavari ak...
  7. R

    Elektroinstalacije IMT 539

    @bogaST93: Napravi kako ti je @plus napisao i sve ces rijesiti. Ne slusaj ove ostale zajebante i provokatore, oni su tu da razvedre tmurnu atmosferu
  8. R

    imt 533 pritisak ulja

    Sigurnjak je dolje na lajtungu od ulja koji ide sa bloka motora u uljni filter
  9. R

    imt 533 pritisak ulja

    Trebao bi ovako hladan ici na cak 5.5 bara. Vrati onaj stari pa javi kako se ponasa. Moze se i ovaj novi naspanati ali opet je pitanje sto ces napraviti sa minimalnim tlakom.
  10. R

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    Je, sad si me zabrinul....i ja imam problem s alkoholom.... Nebi štel završiti kak i oni ;)
  11. R

    imt 533 pritisak ulja

    NIsam pitao tebe,. Pitam za pritisak na manometru kad je traktor hladan, da vidimo kako radi sigurnjak... Ako je tvornički podešen prenisko, kuglica ne zatvara protok i nema poštenog pritiska ulja. Kad usporedi to i pritisak sa starim sigurnjakom, onda ćemo biti bliže dijagnozi. MOguće je i da...
  12. R

    Tomo Vinkovic problemi vezani za mehaniku (getribu i sl.)...

    Jel to onaj TV koji se posebno šaltaju prednji i stražnji kraj pa je fulao brzine=?
  13. R

    Centralno i ostalo grijanje

    Imaš oznaku na pumpi...strelicu u kojem smjeru gura
  14. R

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    Ajme, Muha...s čim se ti družiš.....
  15. R

    imt 533 pritisak ulja

    A koliki je maksimalni pritisak kad traktor bude hladan i recimo na 1000 okretaja?
  16. R

    Centralno i ostalo grijanje

    Stavi pumpu na tri, vjeruj mi da će ti biti vruće. Provjeri da li ti pumpa tjera vodu u pravom smjeru...dakle pošto je na povratu, trebala bi gurati hladnu vodu u peć na povrat
  17. R

    Šta smo radili danas 2

    Trebao si naložiti ispod pluga prije oranja :)
  18. R

    SMIJEŠNE SLIKE

  19. R

    Video isječci

    Kamionom u skare:
  20. R

    POLJObirtija

    Sigirno nebi on iz svojega zepa.... Platili bi njegovi glasaci
  21. R

    Šta smo radili danas 2

    To je jasno...da cuje kak mu pozirak dela
  22. R

    Kako nas policija vara!!! Vozaci OBAVEZNO pogledati!

    @MUHA....Ne, ti si penzioner i sukladno tome se moras voziti
  23. R

    SMIJEŠNE SLIKE

  24. R

    Automobili

    Bolje da si Kramera ozivil. Kockica jos dise.
  25. R

    VIC

Na vrh