• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Navigacija za traktor

    Može li ovo biti od kakve pomoći...
  2. D

    Lamborghini Premium 1060

    Ima u Masivi sredstvo za ispiranje hladnjaka, više vrsta. Oče ti kolega reći da je možda negdje u bloku zaštopano. Kad sam na zetoru stavljao grijač rashladna tekućine kod 4 cilindra u bloku je bilo kao nekog pijeska iako je cijelo vrijeme antifriz u nutra. Svašta je moguće.
  3. D

    Husqvarna motorka

    I, eto njega opet da jede govna na forumu. A tak je bilo lepo i mirno. 😔
  4. D

    Kukuruz 2025

    Zar i ti odustaješ?
  5. D

    Solis 50 i 60, iskustva

    Ne vidimu zadnje vrijeme da nešto snima pa sam mislio da mu se nešta smrdalo sa traktorom.
  6. D

    Solis 50 i 60, iskustva

    Šta mu se desilo?
  7. D

    Šta smo radili danas 2

    Tanjurača : malčer = 1:0
  8. D

    Podrivači

    Neznam kako kome ali meni se ovo sviđa. Jedino šta se gruber može naći u pola cijene kratke tanjurače ali ovo radi skoro pa savršeno. Danas po podne se izlijala dobra kiša pa lijepi između tanjura i šasije ali nisam mogao izdržati da ne probam
  9. D

    Podrivači

    Gruber je bio u planu ali tak je ispalo kak je. Ovo sammuzeo ta probu da vidim kak bude radilo. Onda ću razmisliti između grubera i tanjurače. Ovo bi mi moglo zamijeniti malčer u dosta situacija a gruber to ne može. Čak bi moglo zamijeniti i rd
  10. D

    Podrivači

    Ovak nešta
  11. D

    Podrivači

    Nakon toga treba imati dobru tanjuraču da to isječe.
  12. D

    Sajam Gudovac 2025.

    Za slikanje u pravom stroju treba imati u džepu.
  13. D

    Podrivači

    Pa neznam. Na tom dijelu je uvijek malo vlažno a kad ima kiše blato je i nikad niti kuruze niti žita. Sad kad sam prošao polovicu komada e tu fićo baca crnog dima i malo se trza. Nemre biti vlažno kad prave kiše nije bilo bog te pita kad zadnji put. Ovo pored moje zemlje sam odustao od oranja...
  14. D

    Podrivači

    Ide to pomalo
  15. D

    Podrivači

    Nije bitna niti snaga niti masa ako plug neće u zemlju koliko je suho. E sad kak se bude ponašao podrivač u tom suhom bumo vidjeli. I ne nadam se da ću ga moći vući više od tih cca 50 cm kak veli zoran. Ako bude i toliko išlo jer nikad nitko nije tak nešta radio.
  16. D

    Podrivači

    Znam da sam prije par dana odustao od oranja nakon izoranog jednog jutra. Dobro, presuho je ove godine a kak je dolje dublje bumo vidjeli.
  17. D

    Podrivači

    Ja bum sutra svojeg probao. Ako je tak kak velite onda moj mora to vući bez brige.
  18. D

    Podrivači

  19. D

    Sijanje DTS-a (djetelinsko travnih smjesa)

    Šta drugo dodati nego zob.
  20. D

    FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

    Nisam ništa mijenjao. Budem zamijenio pa bumo vidjeli
  21. D

    FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

    Neće isključiti šperu
  22. D

    TEHNOSTROJ prikolice

    Onda bolje ostati na 11.5 80 15 ili da tražim nešta drugo? Za sad je puno više na zemlji nego na cesti.
  23. D

    FiatAgri serija 90 (55,60,65,70,80,85,90,100,110,115,130,140,160,180)

    Ozračio više puta ali uporno odbija suradnju.
  24. D

    TEHNOSTROJ prikolice

    Ima netko felge i gume 17. 5 cola na jednoosovinki? Kak zo izgleda? Jesu bolje od 11.5 80 15, općenito, polje, cesta?
  25. D

    Zetor

    Ja nisam mijenjao a ako su sati kod kupnje bili stvarni mislim da nije nikad mijenjana.
Na vrh