• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

    Pa ja imam AC i znam da nije najbolji😂 samo je razlika duplo u cijeni i na plantazama rade radnici ne gazde na traktorima, a bogami ni ja nebi kupio radniku Holdera od 55t€ kad slicnih karakteristika AC kosta 22-25t€
  2. Krumpironja

    Najbolji Tomo Vinković

    To imas ti na ac?
  3. Krumpironja

    Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

    Bolje da ti je on reko nego ja😂
  4. Krumpironja

    Kalači drva

    Ja od kad imam cjepac sjekiru uopce ne koristim a motorka je smrt za kalanje jer ta drva puno losije gore i teze se zapale pogotovo ako su zagalđene sa svih strana, moja drva su izrazito tvrda i često kvrgava i do sada nije bilo da cijepac nije mogo probit a radim sa 14t pritiska, ako ne ide na...
  5. Krumpironja

    Oranje, oranje, oranje...4

    A to je istina, i vjerujem da je tako jer i na autima je razlika dali vozis na tempomat ili na gas
  6. Krumpironja

    Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

    Kupljenec AC je daleko od najboljeg, samo je lijep i relativno dobar za cijenu koju se nudi, Holder je recimo daleko bolji a za istu razliku koliko je Holder bolji od AC toliko je Fendt bolji od Holdera...tako da...ja osobno da imam para prije bi kupio Holdera recimo F560 nego AC Ovo sta sam ja...
  7. Krumpironja

    Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

    Imas polovnih, NH,lambo,same,landini, moze se nac dobar za te novce, cak i fendt ako je bez kabine možeš i goldonije neka serija od stara znaci 3070 recimo jako dobre mašine
  8. Krumpironja

    Kalači drva

    Na moju sreću nemam tako debela drva tako da krpan odradi sve ali ne čini mi se da se teško cijepa, lijepo puca Ima i ja njihovu sjekiru za cjepat drugačija je ima proširenja
  9. Krumpironja

    Tomo Vinkovic Transporter

    Pa reci sta ti koristis, objasni nama koji ne znamo ja volim poslušat koristan savijet
  10. Krumpironja

    Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

    Reko si samo snagu, a dimenzije, karakteristike za priključke, koliko jaka hid pumpa...samo buđet i snaga nisu neki orijentir
  11. Krumpironja

    Tomo Vinkovic Transporter

    Pa kako onda radis prostor ispod trsa, ja imam i braunovu motiku i herbicide pa nemam takav čisti vinograd, gnoj bacam sa deponatorom na jedan rog u sredinu reda. To za samohodni znam da su skupi tako da u tom slučaju nije puno ali tebi bi bilo lakše da moderniziras malo
  12. Krumpironja

    Tomo Vinkovic Transporter

    Sve je to lijepo ali na tv ne mozeš stavit jako puno korisnih prikljucaka, šišaš, motiku za ispod reda i četke, a zavisi i koliko ti trava raste i koliko moraš radit da bi izgledao tako...ja sa svom mehanikom koju imam ne mogu to postic jer trava dode u 3-4 dana nazad, nikne jer je konstantna...
  13. Krumpironja

    Tomo Vinkovic Transporter

    Dosta mojih prijatelja je dobilo poticaje za nove, ti bis proso sigurno sa tom kvadraturom, bilo bi ti lakse radit, a ni novi se ne kvare ako radiš sa njima kako treba i održavaš, ali i dalje je ovo za atomizer dobar projekat jer nebiš morao mješat toliko puta zaštitu i ne moraš selit...
  14. Krumpironja

    Tv serije 800

    Jesi uspio sta na kraju?
  15. Krumpironja

    Tomo Vinkovic Transporter

    Pitam se pitam, koliko vinograda i na kakvom terenu imaš da si se odlučio u ovako avanturistički projekat, svaka čast za ideju i nadam se da ces uspijet
  16. Krumpironja

    Tomo Vinkovic Transporter

    Prodavo se na fejsu jedan u osrednjem stanju za cca 13-15tkn transporter jedan klip
  17. Krumpironja

    Šumarski traktori i vitla

    Prije potreba nego volja
  18. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    Vjerujem da je ali meni je bilo jeftinije reduktor kupit nego to sve slagat
  19. Krumpironja

    Motokultivator LABINPROGRES

    E to je posao, o tome sam i ja razmisljao ali kad sam preracuno troskove jeftinije mi je bilo napravit pogonsku za traktor od iste te prikolice
  20. Krumpironja

    Tv serije 800

    Ako freza vrti u tu stranu koju si vrtio na videu ti ne treba inverzija ali trebat ce ti neka rekucija nece moc on tako brzo vrtit tu frezu nece bit snage mislim da su u rikvercu direktni okretaji motora, onda si mogo na napred naoravit nosace i na remenicu stavit kardan🤔 ZJ ali normalni...
  21. Krumpironja

    Tv serije 800

    Da trebat ce ti inevrzija, to je sada sranje trenutno mi ne pada na pamet niti jedno jeftino riješenje
  22. Krumpironja

    Tv serije 800

    Nema na čemu😂😂 Jel znaš povijest freze, na čemu je prije bila?
  23. Krumpironja

    Tv serije 800

    Pogledaj prije svega na koju stranu se grtalica mora vrtit
  24. Krumpironja

    Tv serije 800

    ZJ govori se o 821, on u rikverc vrti suprotno od normalnih traktora
  25. Krumpironja

    Prikolice iz kućne radinosti

    A vidim da se po svim temama zajebavas za tu raketu😂
Na vrh