• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Reko si samo snagu, a dimenzije, karakteristike za priključke, koliko jaka hid pumpa...samo buđet i snaga nisu neki orijentir
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
915
Vidi zataj novac se i nemože puno birat zato nisem piso dimenzije. Širina 150cm. Pogon 4#4 nisko težiste kraj je brdovit.
Snaga od 50 do 100ks.
Pužne brzine nisu uvjet. Itd.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Imas polovnih, NH,lambo,same,landini, moze se nac dobar za te novce, cak i fendt ako je bez kabine možeš i goldonije neka serija od stara znaci 3070 recimo jako dobre mašine
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mislim da ne, pa ovi su ga izmislili 😉baš za tu namjenu.
Najskuplji su baš iz tog razloga jer su najbolji. Antonio Carraro je priča za sebe, a sve drugo su samo traktori.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
AC je samo jako razvikan.
Ima i on svojih mana, bez brige.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ima ali je on za to napravljen, i sve drugo i drugi su kopija, kak sam rekel, samo traktori, on je ipak Gospodin.

To ne znači da NH, Landini, Bcs, ferrari, i ostali nisu dobri, za te novce se da najti dobar landini ili NH. Sigurno se da naći tak da to malo gledaj, uglavno Talijana.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
689
U potrazi sam za traktorom voćarom. Minimalno 50ks, pogon 4#4.
Budžet je od 80000 do 100000-110000.
Može preporuke.
Moja preporuka je Landini ili New Holland.

Motori s klasičnom pumpom visokog pritiska. Probaj naći modele s mehaničkim reverzerom i bez powershift mjenjača jer im je održavanje povoljnije ali je ugodniji rad s "powerima".
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Kupljenec AC je daleko od najboljeg, samo je lijep i relativno dobar za cijenu koju se nudi, Holder je recimo daleko bolji a za istu razliku koliko je Holder bolji od AC toliko je Fendt bolji od Holdera...tako da...ja osobno da imam para prije bi kupio Holdera recimo F560 nego AC
Ovo sta sam ja pratio class i jd su skuplji, reko sam mu marke koje se vise prodaju
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja da imam Antonia bi uzel bez ikakvog razmišljanja.
Po onome kaj znam da je broj 1 za to kaj je.
Meni bi ovaj pasal.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A jel ti znaš za Antonia?vjerojatno znaš jer si čuo za njega, al da znaš kompletnu povijest, i mišljene korisnika koji ih imaju na plantažama bilo bi drugačije razmišljanje, no dobro nebitno je.
Krumpironja nije bit ko veli nego kaj veli. Ko da ja velim da je Fendt loš, a svi znamo da nije, služi svrsi.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Pa ja imam AC i znam da nije najbolji😂 samo je razlika duplo u cijeni i na plantazama rade radnici ne gazde na traktorima, a bogami ni ja nebi kupio radniku Holdera od 55t€ kad slicnih karakteristika AC kosta 22-25t€
 

Najnoviji postovi

Na vrh