• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Ovom je najvjerojatnije cijela, jedino ako ga je neko pocastil prednjim utovarivačem.
A i da nije, danas nije problem napraviti novu i bolju od ove ljevane
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Nebi niko pametan dal tolko penez.
Ali jebaj ga 549 je kod IMT-a ko i 7745 kod Zetora.
Tražena roba koja je precjenjena i kak se koji pojavi u oglasu za čas ode.
Mada ovaj baš ne vjerujem da bu samo tak otisel. Možda se ko zalepi, nikad se nezna.
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
515
Ma ovo je smiješno ali istinito. Ja sam prije dvije godine kupil Renault 75.14 za 9.000.
Traktori razlika nebo i zemlja.
Ali sam prodal štore 504 za 6.600
Jebi ga, ti traktori drže cijenu
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Kolega ide gledati ovaj traktor , imate li kakvih iskustava sa tim modelima , jel vrijedi to kupovat ?

 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Pratim već godinama što ima u ponudi od rabljenih traktora na tržištu i malo je apsurdno to da si prije 15g mogao kupiti zetora recimo 7245 sa 4000rs, 1990g za oko 9000€, a danas ga je skoro nemoguće naći ispod 11000€ sa duplo više rs. Pa tako i ovaj imt nije bio puno skuplji kad je novi kupljen i ne vidim razlog zašto bi bio toliko skup i nakon 30g, ipak je to traktor u rangu 45ks, niti je nešto dobra marka nit je neki model
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Može komentar na ovaj traktor od poznavaoca Imt-a , kum bi kupovao za sebe. Kakva im je prednja vuča? Nema ih baš kod nas pa da možemo pogledati kojeg
Nebih ga kupio niti za 6000 eura..što mu je realna cijena...jer ga prodaje švercer. Moj je bio mercedes za ovoga bio je 2000 g. prodao sam ga za 8000 eura,prije 2 godine.Prednja vuča je OK na tim serijama, jedino nevalja na onim novim linijama..
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Pratim već godinama što ima u ponudi od rabljenih traktora na tržištu i malo je apsurdno to da si prije 15g mogao kupiti zetora recimo 7245 sa 4000rs, 1990g za oko 9000€, a danas ga je skoro nemoguće naći ispod 11000€ sa duplo više rs. Pa tako i ovaj imt nije bio puno skuplji kad je novi kupljen i ne vidim razlog zašto bi bio toliko skup i nakon 30g, ipak je to traktor u rangu 45ks, niti je nešto dobra marka nit je neki model
Skup je zato jer ga prodaje švercer,a što se tiće marke i modela...najbolji model manjeg IMt s DM motorom...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Išli smo ga vidjeti i to ne valja ni blizu tim novcima, nismo ni razgovarali o cijeni. Kad smo ga vidjeli samo smo se okrenuli i otišli .
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Svi su oni lijepi dok ga uživo ne vidiš, sad kad sam malo pogledao druge traktore vidim da su moji avion prema tome kaj se prodaje. Nagovara me da mu prodam Univerzala , ali onda ne znam što da ja kupim. Moj ima tek 2600 rs i bome ga nedam iz dvorišta. Na kraju možda uzme nešto novo na kredit , pa bude barem novo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
A je to je tak u većini slučaja, ali opet neko i drži do traktora, nisu svi ni izvoženi ni potrgani, neko ko si nemre priuštiti drugoga onda i održava svojega. Moj npr nikad nije niš teško delal, najviše se oralo, i to 800klaftri godišnje, tast pokojni ga nasljedil od svojeg tate kaj ga novog kupil 89godine.
Al je stajal dugo vani i stanje je kakvo je, apšicala farba, al mislim da bum ga pofarbal, i mene bu još dugo služil. Moje gume zadnje su još orginal gore.
Ali zakaj ne posudiš kumu traktor dok si nekaj ne najde dobroga?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
A je to je tak u većini slučaja, ali opet neko i drži do traktora, nisu svi ni izvoženi ni potrgani, neko ko si nemre priuštiti drugoga onda i održava svojega. Moj npr nikad nije niš teško delal, najviše se oralo, i to 800klaftri godišnje, tast pokojni ga nasljedil od svojeg tate kaj ga novog kupil 89godine.
Al je stajal dugo vani i stanje je kakvo je, apšicala farba, al mislim da bum ga pofarbal, i mene bu još dugo služil. Moje gume zadnje su još orginal gore.
Ali zakaj ne posudiš kumu traktor dok si nekaj ne najde dobroga?
Nije mi problem da mu posudim ali mu treba sat vremena vožnje s traktorom od mene, tak da puno vožnje a malo kiristi.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Nebi bilo loše da ima ali jbg
Moja namjera je bila pokazat na dobar traktor, a sređen je odlično a i odličan je traktor jer takvog istog imam.
 
Na vrh