• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Hranidba stoke

    Pitanje za vas stočare, koliko u prosjeku ima u jednoj litri smjese kila, ako je smjesa od 50% kukuruza, 30% zobi i 20% tritikalea?
  2. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza)-2009 ŽTŽ d.o.o. Grdenci bb, 49210 Zabok 00385 99 628 2495 00386 41 628 249 - slomaster@volja.net - Danilo Medved prodaja strojeva i opreme za baliranje Oni su ti uvoznici za te prikolice i druge strojeve
  3. toma84

    Traktorske kose

    Daj slike kose da vidim
  4. toma84

    Koju balirku kupiti

    A rade i s 80ks ali to je malo premalo za balirku ak oćeš bale ok, mislim traktor se jako muči pri završavanju bala. Kod mene je čovjek baliral sa Explorerom 70 i Welger RP 220 i išlo je lakše nego drugi sa Zetorom 7340 i DF MP125 ili 130...
  5. toma84

    Koju balirku kupiti

    Kaj se tiče jačine traktora za balirku s fiksnom komorom dosta je i 100 ks. Ja radim s 95ks i bale su vrhunske. Kolega bogec isto tako, te mnogi na forumu i koji nisu. Mislim da ona teorija da za balirku treba 120-150ks traktor ide sam za brdovite terene(lakše je traktoru), a u ravnici to isto...
  6. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Mislim da MF nem agrijanu kabinu pa je u ovom toplije :)
  7. toma84

    Same

    Evo jedan Silver 130 iz mog kraja, makina i pol 8)
  8. toma84

    toma84

    Evo slike za marka93 koji je tražio i za ostale forumaše
  9. toma84

    Claas Axos

    http://eko-terra.hr/
  10. toma84

    kristijan123

    Dobro nam došao mladi studentu
  11. toma84

    Marko6480

    kak se usudite u ovo krizno i nikakvo doba u takve investicije. Svaka čast na hrabrosti i trudu. Samo naprijed :supz:
  12. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Taman za Fendt-a, ide to njemu 8)
  13. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Čestitke na kupnji. Lijep plug, kak radi, na koliko cola oreš i koja je dubina?
  14. toma84

    NH T6080 vs. DF agrotron 150

    Oba traktora su ti jako dobra, ne može biti ni jedan loš. E sad koji ti je ovak draži sam odluči. Meni su oba odlična
  15. toma84

    DENNIS

    Dobrodošao na forum
  16. toma84

    NOVI SAM

    Dobro došao na forum
  17. toma84

    Ja sam tu novi...pa cu vam reci nekoloko stvari o sebi

    Lijepi strojevi. Plug mi se jako sviđa :)
  18. toma84

    Uzgoj lavande

    Kako i kada se sadi ili sije, di se može nabaviti sadnice. Mislim malo za probu tim se bavit
  19. toma84

    Ja sam tu novi...pa cu vam reci nekoloko stvari o sebi

    Dobro došao na ovaj forum
  20. toma84

    Same

    Di ti rastu ovaki kukuruzi u ovo doba godine :mrgreen: Imaš neki veeeliki plastenik??? :)
  21. toma84

    Hidraulična pumpa

    A 560 ima 16litara, mislim da je to premalo, nešto sam našao, ali tražim i dalje :)
  22. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Re: krmno bilje i travnjaštvo @ snupy - pa na orlovcu to nabaviš ( kod kumova roma :) ) Meni još niko ni popalil, ko će radio star 20-30 godina, se takav zvučnik i stari akumulator koji se puni doma svaka dva dana @mario. Ne selim ništa, imao sam 2 jutra u komadu i to bilo u sredini sa dva...
  23. toma84

    Bojanje priključaka

    Lijepo obavljen posao
  24. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Re: krmno bilje i travnjaštvo Kaj se tiče svinja ja se već godinama borim s njima. Najbolje ti je riješenje, mreža od bala oko ukukruza (je da je posal stavljat i skidat ali zna pomoć) i autoradio, na akumulator sa nekim zvučnikom (provjereno kod mene već par puta 99% uspješno :) ) Svinje se...
  25. toma84

    Massey Ferguson

    Da se motor prije zgrije
Na vrh