• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Sijem domaću, e sad kak se zvalo bilo sjeme, mislim da kupa ali me nemoj držat za riječ
  2. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Vidim dvojku od datuma pa se vidi i mješaona.
  3. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Ne smeta, to je sve istrunulo i ok je, kak onda kad se zaore u jesen i siju žitarice na njega isti dan :) Ja sam ti bacal u jesen UREA, e sad koliko ne znam i to samo di će bit kukuruzi u proljeće. Stari sijal ja zaoraval pa nisam bil u toku. Mislim da ti najbolje niš sad...
  4. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Ide ti 100-120kg na ral. Ja ti inače ne sijem ništa prije sjetve umjeta, Jedino ako se ore kukuruzište posijem UREA da se razgradi masa. Prihranu vršim kad nikne i po potrebi kad se vidi kakva je
  5. toma84

    Zaključali mi temu?!

    Pitaš u toj temi pa ti odgovore
  6. toma84

    Zaključali mi temu?!

    Ima tema o rolo prešama, samo si tamo trebal nastaviti sa pitam+njima kaj te interesira, da se teme ne gomilaju... Tako bar ja mislim...
  7. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Za disk 80, a bubanj i nešto više. Jedan ima kod mene prednju sipovu disk250 i bočnu BCS oko 250 i kosi sa Same EX 90
  8. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Baš sam si mislil kakve veze ima Landini s mješaonom :) Reko kaj s njim mješaš :) Ovaj je jako slična kaj ti veliš ovoj plavoj, imaju isti sistem. Daj mi reci koliko je visoka?
  9. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? A gle traži i zovi, nać ćeš neku dobru. Ima u njuskalu sad fella 2,5 disk, jako uščuvana vidio danas
  10. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? A kakvu sad imaš??? Kupi kaj ti se pruži po cijeni i kvaliteti. Ak kupiš i diskastu, nećeš fulat, to su zapani strojevi i jako dobri...
  11. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Je toje njihova licenca. Imam doma greben za boćnu kosu za 539, isti kao i gramip dubrava. Kaj se tiče bubnjaste i diskaste, mogu reć po viđenom da bubanj čišće kosi kod veće brzine od diska. Diskasta je lagana i jako skače, dok bubnjasta je teška i ne može ju...
  12. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Ovoj ne treba prevrtača 8) 2u1
  13. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Znam ,ali treba mi i čekićar. Nemam baš i vremena s tim poslovat...
  14. toma84

    farmer Luka

    Dobrodošao
  15. toma84

    Mješaona stočne hrane

    A kaj će atest, po tome treba atest i za čekićar koji star 20 godina :)
  16. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Ovak nešto mi se dopada:) (slike preuzete sa stranica proizvođača)
  17. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Znači 800kg oko 15000kn, barem tak mislim. Morat ću zvat i pitat, najsigurnije :)
  18. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Ja sam gledal neke oko 500-800kg Znam za kralj-kocijan-a. Je znaš možda cijene??? Radi i čalopek, sad kakve on radi ne znam... Ni jedan ne odg na mail-ove:)
  19. toma84

    Mješaona stočne hrane

    Evo ovako, mislim da teme nema nigdje (ak je admin briši ili premjesti post). Interesira me mješaona sa čekićarem, ko ima kakve i s njima iskustva, dobre i loše strane dotičnih. Hvala!
  20. toma84

    O meni i case JX 80

    Dobro došao na forum i osto čim duže. Kad uhvatiš vremena, koju sliku staviš svojih strojeva:)
  21. toma84

    CASE

    Ak izgubi koju brazdu, kod pripreme sjetve će ju nać :)
  22. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Ako na neltš na BCS nemoj se previše dvoumit, jer to su jako dobere kose(jedna ti se vrti u oglasniku auti.hr i mislim da je 210 ili čak iveća). IMT i SIP su 0 naspram nje. Imam jednu u susjedstvu 175 disk i kosi se sa 542, leti ko ludo i kosi ok. Lagana za nosit i...
  23. toma84

    pixa.93

    Fendt :)
  24. toma84

    Tanjurača

    Re: Tanjuraèa... Kod mene tanjurača u zadnje 3 godine nije ni jutro potanjurla i to ove godine nešto malo strništa. Od kad imamo roto branu sve sjetvene pripreme radim s njom i manje nabijam zemlju, jedan prohod, eventualno di je zemlja teža dva prohoda
  25. toma84

    Marko6480

    Ajde slike od tih 285 ks 8)
Na vrh