• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Traktorske RALICE

    Re: traktorske ralice Ovo je bilo za gušt i radi rekreacije lopatarenje. Da ga napada više od 20 cm odjednom, vučem tešku mehanizaciju :mrgreen: Inače ovo do sad kaj padalo mačji kašalj
  2. toma84

    Traktorske RALICE

    Re: traktorske ralice Evo mojih ralica, nisu neke ali posluže :roll:
  3. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ove godine budeš :)
  4. toma84

    Massey Ferguson

    Ukro mi utovarivač :) Nešto slično vidio oko kutine u 5 mjesecu prošle godine. Traktor mi je mrak, a pogotovo s utovarivačem 8)
  5. toma84

    Traktorske kose

    U njškalu ti bila jerdna sip laser 260 koliko već za 18000kn, uščuvano izgledala
  6. toma84

    Hidraulična pumpa

    Di se nalaze te pumpe, može kakav cijenik i podaci o pumpama
  7. toma84

    IMT 577 koliko brzina

    Ima ti 10+2 mjenjač, znači 5 sporih i 5 brzih te rikverc spori i brzi. Shema ti je ista kao i kod 539 ili 560 samo 4ta i 5ta se nalaze između njih. Jesi našao 4tu? 5ta ti je nasuprot nje
  8. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Normalno, a staje su im u dvorištu zajedno s kućom... Naši mal pretjeruju s tim zakonima...
  9. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Neće bit slika 8)
  10. toma84

    Hidraulična pumpa

    Imam par firmi pa ću se sutra raspitat, mejbi se nađe šta :roll:
Na vrh