• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Da,da makina od traktorčića 8) Još mi nije rekal nikad neću ili ne mogu :D
  2. toma84

    ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

    Ma to se vozi odokativno. Sve bijelo :)
  3. toma84

    ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

    Ja ti ne čistim snijeg :) Valjam ga :blackeye Ma zafrkancija... Nisam s nim čistil jer mi se ni dalo prikapčat pa malo lopatarili. Da još padao išo bi ga stavit gore
  4. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Kaj će mi utovarivač, sam smeta :lol: Pa nije ni znam da ima kaj otraga. Inače taj posal radi 560 ali zbog veeelikog minusa došlo do smrzavanja plavog jer nisam stavio aditiv...Moja greška, sad neka čeka dok okopni :roll:
  5. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Čujem da je onaj Patafix dobar :mrgreen:
  6. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Pa ako je širi onda je i stabilniji na neravninama pogotovo sad kad ima prednji utovarivač
  7. toma84

    ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

    Bit će, samo i proć ova idila za par dana kad zatopli
  8. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    A moralo se :roll: Bilo gusto
  9. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Malo zimskih radosti :mrgreen:
  10. toma84

    ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

    Kod mene na dvorištu -20 danas u jutro... Evo malo zimske idile
  11. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Pa onda ni ptoizvođač nebi mogao napravit 2+1 ili 3+1 plug da je nemoguće. Uz dbar trud i to će funkcionirati ko da nije ni rezan
  12. toma84

    ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

    Kod mene -15 danas, sutra će bit još i manje. Pitanje za ove šta im se pojilice smrznu, pa di jesu pojilice, vani? Pa kako tak hladno u štali?
  13. toma84

    MASINE ZA CISCENJE SNIJEGA

    Nisam ali bi htio probat :D Daj mi reci od čega je getriba na tvojoj mašini za čišćenje snijega?
  14. toma84

    MASINE ZA CISCENJE SNIJEGA

    To je pravi stroj sam da ima radni zahvat 2m 8)
  15. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati @marko93 - Daj mi reci koliko si digal od zemlje bale? Koliko ima kg izuzimač? I na kraju, kolika je cijena sve te mudrolije :roll:
  16. toma84

    PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

    Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati Čestitke na kupovini. Vidim da ima promjena od prijašnjeg modela. Koliko ukupno dao za sve(ak se smije znat) :mrgreen:
  17. toma84

    Zetormanlover

    Dobro došao na forum :partyman:
  18. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    4 šarafa, 13 ključ 8)
  19. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Promjeni onu gumenu lopticu u pumpi cca fi 60 jer se raspala malo i ne dihta dobro...
  20. toma84

    Traktorske kose

    205 ili 220 ti je dosta za 65ks a akj se tiče nošenja ni to ti neće bit problem jer je diskasta dosta lakša od bubnjast i to dosta
  21. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Jaga, ak je plug pomotan to si ne kupuj jer teško se to rovna i ore, najbolje ti uzet ispravan plug i miran si onda. A kaj se tiče jačine traktora ni prejk za toliku zemlji već će mu dulje vrijeme trajat, neće se toliko forsirat. Ova kombinacija sa slika mi se sviđa 8)
  22. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ovoj mrcini ne smata niti suho niti mokro, on jednostavno paradira ovim plugovima u bilo kakvoj situaciji :mrgreen:
  23. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Miiir :lol:
  24. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Već sam reko puno puta, svako radi sa svojim strojevima i kako hoće. Sto ljudi, sto ćudi 8)
  25. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Tak i meni i to s malom potrošnjom
Na vrh