• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Što se iza brda valja?

    Od akontacije za 2 hektara mozes kupiti Huawei GT3 gold
  2. A

    Što se iza brda valja?

    Sto se tice zbrinjavanja otpada, dosta privatnih tvrtki skladisti i naplacuje, godinama uzvmu veliki novac, kapacitete 10 puta premasili i kad nastane problem traze pomoc od države, znaci na teret građana. Sto se tice planinarskih domova, neki su za 5, udruga ih dobro odrzava dok su neki...
  3. A

    Što se iza brda valja?

    Zamislite da nema HDZ-a, šta bi ste tek tad radilo. Razvukli bi i opljčkali državu do kraja
  4. A

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    Baš obrnuto. Pred izbore daju narodu da dobiju glasove, avansi, potpore, kameni temeljci.. i uspješni su u tome. Tako mislim da će biti
  5. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Da je bilo boljih savjeta, ne bi sad razmisljali dali odustati ili ne. Stalo neka ne izvjesnost, bas nepotrebno
  6. A

    Zelena gnojidba

    Prodajem raolu. 1 euro/kg
  7. A

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    To bi znacilo 2 mil eura, znaci ni 100 gospodarstava
  8. A

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    Da. 73.12 Za koju djelatnost ide?
  9. A

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    Ide li tko na 70.12? Vidim da gubim 2 boda. Velicina mi je 4960 eura. Na klimi i okolišu se može dobiti 3. Piše n1 vozila. Znaci da se moze kupiti kombi
  10. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ne trebate uopće zvati niti se brinuti. Ako nešto ne štima, zovu vas. Samo opušteno, nek se boje izmjenjuju, tako je svima
  11. A

    KALCIZACIJA

    holcim ima vise granulacija i razlicitih sastava, ka i mg, pakiranja od 25kg do jumbo vreca
  12. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Kazu da crveno ne prolazi, plavo je pozeljno, zeleno i zuto samo ako budu u koaliciji sa plavim. Crno nam se piše 😀
  13. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Meni bilo pola zuto, pola zeleno i danas sve zeleno. Vjerovatno rade na tome pa dok dodjes na red
  14. A

    Cijene na tržnicama

    Dinja 2 eura kg
  15. A

    Orah

    Tko prvi do ploda, njegovo je. Niko ne krade, samo je brzi i sposobniji
  16. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Nisu sankcije. Prije toga te neko kontaktira, trazi fotografije preko GTF aplikacije. Uglavnom za neutvrdjeno nema sankcija. Kad bi bilo crveno, to bi bio problem. Prosle godine sam imao zuto, plavo i zeleno i sve isplaceno.
  17. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Dj je registracija a hdz nije tema. Sve si fulao Brade jedan
  18. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    A uvijek isplate sta obecaju. Svaka rasprava na forumu se zaoštri, kad se isplati onda se ušuti. I sad ce tako
  19. A

    Pozdrav

    Dobro došao!
  20. A

    MIO Honda F600/620

    Kupio sam semeringe za osovine. Imali kakav savjet prije nego sto ih stavim? Mozda neke metalne platne da stite od tra
  21. A

    Šta smo radili danas

    Ovršio sam! Sad pitanje, šta sam posijao a šta sam ovršio?
  22. A

    Cijene usluga?

    60ks i 160cm čekicar sa diskom, meni treba za prvu jaku travu 4 sata za hektar. Usluge na prijateljskoj bazi-kompenzacija, sat bi po meni bio 30 eura
  23. A

    Stočni grašak za zrno

    Ja bih trebao ovih dana. Kise su ga ubile. Vidi se vise psenice od graska. Vise ga je na zemlji nego na nosacu. Kombajnirat cu radi monitoringa, inace bi isla tanjuraca.
  24. A

    Savjet za kupnju rabljenog traktora

    Zasto na skoro svakom oglasu za IMT pise: nije pucan blok?
  25. A

    Savjet za kupnju rabljenog traktora

    Bolje uzmi Torpedo. Posto si pocetnik da ti ne pukne blok po zimi
Na vrh