• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Oranje, oranje, oranje...4

  2. A

    Šta smo radili danas

    Malo oranja danas
  3. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Da, u Kt
  4. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ima kod Šmita
  5. A

    Šta smo radili danas

    Imali tv? Tajkuni 😀
  6. A

    Zelena gnojidba

    U četvrtak posijana rauola za sjeme. Sada je prekrivena snjegom
  7. A

    Cijene usluga?

    Za tu cijenu bi trebao poorati
  8. A

    Cijene usluga?

    30 eura po jutru je dovoljno
  9. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Nazovem agenciju, pitam da mi ispričaju vic. Kažu: šta je vama? Ovdje se radi a ne zajebava! Rekoh: dobar, dobar
  10. A

    Šta smo radili danas

    Da. I?
  11. A

    Šta smo radili danas

    Ma da, i vina su bolja u Sloveniji...
  12. A

    Stočni grašak za zrno

    Ja sam sijao u 9 mjesecu. Sad navodno nema sjemena jer su svi zbog eko shema sijali leguminoze
  13. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Na quadu benzinac i na malčeru benzinac. To je skoro 10 litara na sat. Jeftinije platiti da prođe traktor s malčerom
  14. A

    U sta uloziti dugorocno?

    To nije dugoročno. Dugoročno bi bilo sada kupovati a unuci da prodavaju :)
  15. A

    Šta smo radili danas

    Ja stavio dvije ralice mio standard na njuskalo. Niko ni da pita
  16. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Mora li se dokazati racunima za ekolosko gnojivo, nafta itd.. za iznos koji će biti odobren?
  17. A

    Božić i Nova Godina

    Čestit i blagoslovljen Božić🌲
  18. A

    VIC

    Fifa23 499kn
  19. A

    Šta smo radili danas

    Projekt oko 3000 kn
  20. A

    Šta smo radili danas

    Ugovor je sada na 2.55, u rujnu je bilo 4.38kn. Najvaznije je napraviti projekt i dobiti suglasnost od hep-a a tada vidis koja je cijena pa se odlucis za investiciju.
  21. A

    Šta smo radili danas

    Huawei 15kw, 36 panela po 450w. To je struja za prodaju. Trenutno je cijena oko 3 kn po kwh
  22. A

    Šta smo radili danas

    Panel stavljeni na krov. Sad cekam elektricare pa hep
  23. A

    Pitanja vezana za OPG

    Oko 600kn ako nisi zaposlen. Ako jesi, nema nikakvih davanja
  24. A

    Zelena gnojidba

    Nakon žetve rauole samo pretanjurano i ponikla bolje nego posijana
  25. A

    Stočni grašak za zrno

    Ja sijem prvi put. Čini mi se da je žižak najveći problem
Na vrh