• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Husqvarna motorka

    švabo menjo cilindar
  2. D

    Husqvarna motorka

    h 365 OE (special) 48 mm bat. 65.1 cm³ h 372 OE 50 mm bat 70.7 cm³ 365 372 X torq isti bat i cm³ To kaj je imala 48 bat nije original...372 Neznam kaj ste zapeli za ove stare husqvarne...to je prošlost
  3. D

    Rotobrane / Rotodrljače

    Prvo tamo gdej ispada površinu napraviš grubu da lager prime i zaljepiš sa Loctite 648
  4. D

    Husqvarna motorka

    Baš i ne. Meni smješno da se 572 xp dobila za 850-900€ 2019 prije kovida.manje profi modele za 650€. Ak se dobro sječam.
  5. D

    Iskustva s alatom

  6. D

    Iskustva s alatom

  7. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Predraga.
  8. D

    Husqvarna motorka

    Počel si sa 61ff protiv 555. Sad začni šparati evriče pa buš videl. Ja ti ipak preporučujem da kupiš broj veču 565. Sretno.
  9. D

    Husqvarna motorka

    Pišeš a nisi 555 nikad imal. Sam x torque je trošil do 25 % manje. Sad elektronika doda da je sve u optimumu. Ili potrošnja jugota i sad nekog novijeg motora. 10 protiv 5 litre.
  10. D

    Husqvarna motorka

    Svaka ima elektroniku za iskru. To za autotune je u sklopu karburatora. Cjena karba sa elektronikom za 555 je cca 125 €. Računaj da obični karb je 100€. Ja osobno gledam na te novije pile da tako malo troše da same sebe isplate ak je kaj više rabiš. Iz mojeg iskustva 555 ti bu trošila pola...
Na vrh