• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    PRONAR prikolice

    Igrat će se ona s njima :) Daj mi reci koliko je tona Pronarka i koliko ima kubika s tim nastavcima. Prava je :mrgreen:
  2. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ak dublje pustiš naoreš ,ak pliće ostane sleka, plug ravnjak i okretač oru isto ili plitko ili duboko. Nisam orao sa okretačem ali mislim da nije neka nauka i neko čudo kad se s njim poore
  3. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Pa s ravnjakom ne moraš imat naor, i s njim možeš poravnjavat zemlju. Kod slaganja ne naoreš visoko i onda se po tom ravnaš. Kaj se tiče razoravanja okretač je bolji ali ima i on na kraju jarak, za veće njive okretač je zakon, a za nas male smrtnike kaj oremo...
  4. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... A kaj ćeš :mrgreen:
  5. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Današnje oranje...
  6. toma84

    Upotreba visoko vlažnog kukuruza u ishrani stoke

    Bogec, je vreću čime nabijaš ili samo dobro zavežeš
  7. toma84

    Kućni ljubimci

    Evo, malo je porasal :mrgreen: Da malamut je 8) A ja sam glaaadnaaa
  8. toma84

    Ozima CRNA ili BIJELA ZOB sjetva-žetva

    Re: Crna zob Posijo sam ju i ja bez prihrane. Dobit će ju kad će joj trebat. Sijao sam sijačicom, ali i ovako sa rotobranom je super jer sam i tako znao raditi. Lijep napravljeno i ravnomjerno će izlazit za razliku kad se radi sa običnim branama koje navuku sjeme na hrpu negdje
  9. toma84

    REŠETKASTA ILI PUNA DASKA???????

    Najbolje bi bilo kad bi probao orat s takvim daskama prije kupnje(ak namjeravaš kupovat). Ako ima ko u tvom kraju plug, posudiš i vidiš kakav je učinak s rešetkastom i kakav s punom
  10. toma84

    REŠETKASTA ILI PUNA DASKA???????

    Ovisi i o zemlji puno, vidiš u temi oranje od marko83 i moje, daska je puna, a zemlja se mrvi skroz. Teže zemlje mrvi ali i mislim da je slabija od pune daske
  11. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Evo ja malo zaoravao gnoj...
  12. toma84

    FLIEGL prikolice

    Re: fligel prikolice Ja imam na balirki 19" široku gumu i dode oko 3000kn/komad, e sad jesu ove na prikolicama drugačije nemam pojma
  13. toma84

    FLIEGL prikolice

    Re: fligel prikolice Potpis
  14. toma84

    bok

    Koliko primjetih da je napisao 6m :) Ali ne po D36 nego iza PPK na križanju desno?
  15. toma84

    FLIEGL prikolice

    Re: fligel prikolice Ovo da Fligel nije dorastao Tehnostsroju ne drži vodu ;) Rade kamijonske prikolice i imaju sigurno bolju završnu obradu
  16. toma84

    Traktorske kose

    S čime tjeraš BCS, a s čim misliš SIP? Ja nebi mjenjao, BCS je BCS,a ostalo su kose ;)
  17. toma84

    bok

    Dobro nam došal. Vidim ima nas sve više Karlovčana( mislim na županiju )
  18. toma84

    Berači kukuruza - vučeni

    Kakve veze ima ova slika s temom :blackeye
  19. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ja zaoravam sa OLT 2x14, imam oba velika crtala i nema štopanja nikakvog
  20. toma84

    Massey4455

    Dobro nam došel
  21. toma84

    Zetor

    Ima ti oko 50ks
  22. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Koliko ima ks rus? Kaj nije Hurli 86ks???
  23. toma84

    Traktorski cirkular

    Ma ne može on razderat traktor, bitan je omjer remenica i radi u redu, Traktorski je dobar ako nemas struje di piliš, mali8 gas i lijepo radi. Remeni ne smiju bit prešpanani zako da u slučaju da nešto zašteka da proklize
  24. toma84

    proljetna ili zimska brazda

    Zimska je zakon za kukuruz. Prinosi su puno veći kod zimske brazde i lakša priprema
  25. toma84

    proljetna ili zimska brazda

    Ja za kukuruz sve orem zimsku brazdu, jer kao što veliš, kukuruz bolje podnosi sušu, dok za zob orem u proljeće. Ako je tlo mokrije da se izorat, malo suncai sij, a zimska je duže vlažnija i nije moguće sijat svaku godinu ako ima više kiše u proljeće
Na vrh