• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Naš šor, naš čovjek 8)
  2. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Sad je sam gore, cmrlavo i proklizavanja ko u priči pošto nije još dosta vlažna zemlja
  3. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Dolje ispod tvojeg šta Damir ima DTS. Tu je već tritikale 5 cm velik :) Sijano prošlu subotu. Za zimsku brazdu još neću orat, čekam veću vlagu :mrgreen:
  4. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Jako teško, ali bi trebalo probat. Po suhom i bez bregova bi išlo najvjerojatnije
  5. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Da rasipa se ali je suhi i tesko se oralo, na mjestima se komadi kidali. Na kukuruzištu bilo i većeg problema jer je još suhlja bila zemlja
  6. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ovo je orano za sjetvu (bio tritikale), suho ko barut, na mjestima ni plug ni htjel na određenu dubinu :blackeye
  7. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Hibrid je bio Pioneer, posijan na 20-25 i prihrana normalna, bolji prinos je bio uz Kupu, di je kvalitetnija zemlja.Sve je moguće 8)
  8. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Kod mene je bilo od 16-20 kubika po jutru, s tim da su i divlje svinje znale napravit dar mar...
  9. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Ne siju ljudi kod mene puno kukuruza pa tako hvataju. Ima dosta koji sam za sebe imaju berač
  10. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 100€/ jutro je kod mene
  11. toma84

    Batate

    U kojem se razdoblju sadi i da li je potrebna neka posebna zaštita za njega? Špricanje i sl
  12. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Moje kak su naštelane tak beru već 11 godina :D Ima razmak 5cm između raketa i kukuruzovinu vuče dole na 2/3 raketa i radi sasvim ok, nemam kukuruzovine u bunkeru
  13. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Čistoća ovisi i o vrsti kukuruza, neki se lupi super, neki katastrofalno
  14. toma84

    Antonio Carraro

    Kaj nije malo preteška za AC??? Mislim na njihov odnos težina
  15. toma84

    SILOKOMBAJN

    Kaj sve neće smislit za novce
  16. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Re: SILIRANJE sezona 2009. Ide to njemu, ima sape :D
  17. toma84

    Samoutovarne prikolice

    Ruda na prikolici je zakretna kao što se i vidi na slici
  18. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Kukuruzovina jako suha pa ti ide u bunker. Najljepše se radi kad je vlažno
  19. toma84

    Slike

    13 000€ je previše, max 10 000€ očuvan je,ali godine su tu i ne vjerujem da nije radio dosta
  20. toma84

    Stočni sirak i Sudanska trava

    Re: stočni sirak i sudanska trava Nije problem, ali kad počneš odmatat posječenu nikad si ne poželiš balirku bez noževa. Ja sm probao balirat bez noževa, pa sa sedam, kakti 14 je previše i na kraju su svi unutra i ne pomišljam ih skidat
  21. toma84

    Stočni sirak i Sudanska trava

    Re: stočni sirak i sudanska trava Nebi ti bil u koži dok ju raskapaš :mrgreen:
  22. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Ma na sporu, berem sa 560, tak da ko bi u direktnoj to radio, a pogotovo 3-ćoj :blackeye
  23. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 @ bobo- Znam da pričaš o 10+2 getribi, kužim, puno bolja za takve poslove
  24. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Ja berem u drugoj, kad sam u trećoj, imam i kukuruzovine, ne mogu valjci toliko prebavit :mrgreen: Inače berač radi odlično, sam mi fali getriba 10+2 :|
  25. toma84

    Tehnički pregled - signalni trokut

    Ja imam 3 registrirana i na jednom nisu tražili trokut
Na vrh