• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 A inače da ali tak trenutno bilo. Idem u drugoj jer je gust kukuruz i prebrzo mi ide u trećoj pa ne lupi dobro. Ne stigne :D
  2. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Imal na 2 jutra problema sa svinjama pa maknul, bio bi još par dana slobodno zbog lupljenja, a ostalo zrelo.
  3. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 On je sam za fine poslove 8) Ima postolje od grebena, a ono se steži tamo di i pločevina za donju kuku (to svi znaju)
  4. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Re: Berba kukuruza 2009 Ma da ga nebi motal onako teškog, otpale bi ti ruke. 540 služi sam za transport kod mene, ima neku šašavu 3-ću transportnu brzinu ide ko metak, mislim da bi i Same-ta hvatal :mrgreen:
  5. toma84

    Kombajniranje i Branje kukuruza 2009.-2010.

    Vidim da nema teme pa evo kako se to radi kod mene Bere se sa Ovako A vozi sa
  6. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Re: SILIRANJE sezona 2009. Strojčina 8)
  7. toma84

    Sajam GUDOVEC 2009

    Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009. Dobar griz 8)
  8. toma84

    Sajam GUDOVEC 2009

    Re: Sajam u Gudovcu - jesen 2009. Ooohooo, Bogec se baca u kupnju :D Lijepo, lijepo 8)
  9. toma84

    Berači kukuruza

    Re: berac kukuruza 539 bere sa tornadom 40 mali kad je mokrije, može plakat. Godinama berem sa 560 i tornadom 40 i mogu reć da je berač u redu, čisto radi i traktor mi ne potroši previše, probali smo sa 540 jednu godinu i volan nas je ubio koliko je težak za motat
  10. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Re: SILIRANJE sezona 2009. Strojčina 8) Koliko vidim ne može bit bočni, ali prednji može :D
Na vrh