• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Šta smo radili danas

    Brod neće moći izvući bez dobrog čekrka na jenoj strani, zavezan za najveći panji. S druge strane može raketa sa šperom. Probali su sa flašencugum dizati, vidio sam da neide
  2. A

    Koronavirus

    Pandemija i bolest postoje. Nestat ce, za par mjeseci do najkasnije nagodinu. Do tada bit ce svakakvih naklapanja, sto nece ni ubrzati ni uspoririti razvoj i kraj pandemije. Ljudi su oko toga zauzeli razlicite stavove i ne treba ih razuvjeravati, lakše je dočekati kraj pandemije.
  3. A

    Mio standard 604-606 diesel

    6 LD. Trebao bih informaciju; na mio standardu 606, yanmar L60 imam zračni filter u ulju. Cašica mi je pukla a i prije je slinio ulje. Vidio sam na slici na motoru 6 LD sličan zračni filter. Zanima me raspon rupa vijaka i visina cijelog filtera kucista, kako bi ga ugradio na yanmara.
  4. A

    Traktorska kosilica ili traktorčić

    Ja sam prosle godine kupovao i odlucio se za husqvarnu ts138, isto gledao cub cadet. Ime presudilo
  5. A

    Šta smo radili danas

    Frezao oko šljiva. Uvijek problem sa osicom. Ove godine ću na sve paziti. Prskao sa bakrom, bijelim uljem i ljutom paprikom. Kupio sam bijele ljepljive ploče, pa cemo vidjeti hoće li napad biti manji.
  6. A

    Uzgoj lijeske

    Trimerit je da kosiš trimerom. Motikan je da kopaš motikom Nema karencu, dozvoljeno u ekološkoj
  7. A

    Uzgoj lijeske

    Trimerit ili motikan
  8. A

    Kupnja i registracija motokultivatora s kardanskom prikolicom

    Sad ne mogu naći oglas, prodavao se ss ili goldoni sa pogonskom, registriran. RI reg.
  9. A

    mlin na kamen

    I moj djed je imao vodenicu do rata. Bio sam prije par godina, ne može se prići, sve zaraslo. Rijeka Ugar
  10. A

    Uzgoj lijeske

    Petarde
  11. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Mehaničko uništavanje korova u višegodišnjim nasadima. Mjera 10.16 Kad uđes moraš biti 5 g. Ne smiješ herbicide koristiti
  12. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Za muk 2973 kn po ha
  13. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Nisu stavili vlastiti motor. Ja kupio cifareli prskalicu sa husqvarninim motorom
  14. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Danas MUK isplacen
  15. A

    Trimeri

    Ja imam rx545,mislim 4 godine. Ne radim puno, ali kad radim, 4 puta vise napravim nego prije sa nekim einhelom
  16. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Da. Kupuj to. Sad ce sezona pa ce se rasprodati sta je dobro
  17. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Vidio sam ruris dizel sa kopacicama i plugom, 7300, pevec ili bauhaus, ne sjecam se
  18. A

    Koronavirus

    Pogledaj samo jednu ulicu u selu, od kuce do kuce, pa ces vidjeti da jedan radi u opcini, drugi u komunalnom, pa braniteljska mirovina, onda neko ima drzavnu zemlju u zakupu, pa ovaj radi za šume..i tako 4 od 5 kuca ima neke koristi pa ne zele da se sustav mjenja
  19. A

    Oranje, oranje, oranje...4

    Kod mene dubina oranja ovisi o kulturi koju sijem. Nije isto psenica i uljana
  20. A

    Koronavirus

    Kod nas je prije godinu dana bilo tako 10-20 ljudi na sahrani. U proslih dvadesetak dana bio na 2 sahrane, sve preko 200 ljudi
  21. A

    Šta smo radili danas

    Prosao kultivatorom kroz lješnjake. 25-30 dubina. Ne znam zašto, kažu da je dobro
  22. A

    Pir

    Onda ostavi za najesen
  23. A

    Šta smo radili danas

    Gradovi i opcine od najma drzavnog zemljista moraju novac vratiti u poljoprivredu, kroz potpore male vrijenosti, odzavanje kanala, puteva itd Kod mene su ravnali grederima citave lenije i nasuli kamen neki 100 metara od glavne ceste. Tamo gdje nije niko trazio, ostalo blato
  24. A

    Pir

    Ako ne prodje jarovizaciju, nema klasa. Vjerovatno ce ponici, hoce li joj dosta biti naredni minusi i mrazevi, tesko je reci
  25. A

    Šta smo radili danas

    Onda sad na izborima za hdz, samo oni rade i grade. Kod nas su prosle 3 godine sredili otresnice, poljske puteve i mostove vise nego od austrougarske pa to tada
Na vrh