• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    ja sa mio standardom frezam oko vocki. 604 i 606. To je u rangu 506, samo sto se ne kvari. Volio bih nesto sa elektropokretacem i svjetlima
  2. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Kako je kvacilo? Blokade?
  3. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Ne bih imt, ima ga prijatelj. Najvise koristi onu kutiju za alat na ručkama. Nešto novo, da nije skupo
  4. A

    Što se iza brda valja?

    Imamo državu tek 30 godina. Ici ce to nabolje. Treba se strpiti 2-3 stoljeca
  5. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Imam f604 i 606 sa kojima radim. Ovo bi za vožnju
  6. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Dvije brzine je malo, ali je jak. Volio bih cuti od nekog tko ga ima
  7. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Samo novo. Sva mehanizacija za opg 1000-8000 velicine. Grad Đakovo. Natjecaj otvoren cijelu godinu. To je vec 4. godina. Svake godine kupim ponesto.
  8. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Rado bih ss, kad je s prikolicom i prikljucima i u dobrom stanju, treba 25.000. Ovo je 9500 i dobijem 50% od grada potporu, znaci manje od 5000kn
  9. A

    Preporuka za kupnju motokultivatora

    Sta kažete na ovo? Struja, elektropokretač, kadan, dizel.. Padam u napast da ga kupim. Nije bas da mi treba ali malo za transport
  10. A

    Uzgoj lijeske

    Otkuplju do 15.9. Pa nista do iduce berbe
  11. A

    Koronavirus

    U kini koriste samo svoja 4 cjepiva. Nisu zadovoljni. Navodno je ucinkovito nesto vise od 50%
  12. A

    Uzgoj lijeske

    Da, Matić Stipo
  13. A

    Koronavirus

    Ali to je index
  14. A

    Koronavirus

    Nek tu astru nama daju, starijima pfizer, oni prave i viagru, pa su naviknuli na to
  15. A

    Šta smo radili danas

    Prije par godina sam dao 300 kvadrata općini za put. Sad ce neki vodovod proci, tu su mi dali 2900kn za pravo sluznosti. U drugoj opcini ce mi uzeti za put nesto malo, mozda 50 kvadrata, kazu da ce platiti. Uglavnom, ako je za javno dobro, ne pravim probleme.
  16. A

    Uskrs

    Sretan Uskrs!
  17. A

    Orah

    Ja sam više za zreli stajski gnoj ili glistenjak. Sve to uvozno negdje djeluje negdje ne. Najbolji su lokalni mikroorganizmi
  18. A

    Imovinsko-pravni problemi i rješenja

    Jednom sam na usluzi od FINA-e, preko sms-a provjerio po broju šasije, i ispalo je da je sve ok. Vozilo je bilo pod teretom porezne. Zvao sam finu da mi vrate 12 kuna, koliko je kostala poruka, oni meni na to da kod njih nije pod ovrhom, sto ne znači da negdje dalje nije???
  19. A

    Repica Raoula

    Tako cu i ja za sada, ako se ne pojaca. Nema repice ni blizu, niti je bila bar 3 godine, a kod mene nikad, pa sam mislio da nece ni buhača biti
  20. A

    Repica Raoula

    8.3. Za sjeme. Planiram vršiti. Ako bude ovakih napada, ne znam baš
  21. A

    Koronavirus

    Pa za 500.000 doza
  22. A

    Repica Raoula

    Tek iznikao i vec buhac. Koliko po kvadratu je opasno?
  23. A

    Koronavirus

    Hvala eu, berosu...i ostalima
  24. A

    Cijene usluga?

    Priprema sjetvospremačem ili roto branom, trebalo bi biti dupla razlika u cijeni
  25. A

    Cijene usluga?

    Ja sam platio roto+sijanje 500kn po ha
Na vrh