• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. P

    Servis za pohranu i upload slika

    Ja ga koristim zato sto se ne trebas logirat da bi uploadao slike, i sasvim zadovoljava posto mi album ne treba,imam 500 gb prostora na laptopu i tamo su mi svi albumi
  2. P

    Radovi u šumi, izrada drva

    Iskreno, vrlo su rijetki među nama koji bi ostali u traktoru i usmjerili ga, al na kraju hebeš traktor nije problem popravit ga, veći je problem popravit šofera nakon nezgode, ako uopće ima sreću da ostane živ
  3. P

    Motoprikolica

    meni bude muka kad moram u rikverc sa mutavom prec rub staze, kida se iz ruku i bjezi u stranu "usperana", vozit u rikverc ne mogu ni zamislit
  4. P

    Motoprikolica

    za taj motor od 6 ks mu ne treba veci tovarni prostor od obicne autoprikolice, a i previsoko bi bilo sjedalo, ruzno da ne pricam
  5. P

    Kalači drva

    Re: kalači drva Mi smo se na takva drva grijali 4 godine, ms 180 savrsena za rusenje i rezanje, medju kolce slozi se i brzo se reze u cjepanice, ali ovo je jednostavnije. Puknuti znaci pod sjekiru ide il poliamid il pvc :icon_fU:
  6. P

    Kalači drva

    Re: kalači drva Zavisi kolko imas godina pa jel za tebe 45-50 god malo ili puno :icon_mrgreen:
  7. P

    Mehanička radionica za pile

    Re: mehanička radionica za pile Ja sam pola rezervara potrosio na apencu cisteci diznu svakih 500 m, uvjeren da je prljavo gorivo dok nisam skonto da je zacepljen odusak na rezervaru, skoro sam ga macolom dovatio onako "slučajno"
  8. P

    Kalači drva

    Re: kalači drva Sjekira od špica i oštrica na kašikama bagera, manganski čelik što ga više koristiš to je tvrđi, ali bi za ovo prošao i kamionski gibanj. Za ispod sjekire može i drvo, a imam i baš lijepi aluminijski odljevak veličine ovog na videu, samo ga obradit, ili te pošaljem kod svoje...
  9. P

    Kalači drva

    Re: kalači drva Inace uvijek sam trazio nesto za narezat takvo granje za rostilj na 5-10 cm, tako da ce se napravit makar umanjena probna verzija ovog prvog na zgance, i po ovom vremenu rakiju.
  10. P

    Kalači drva

    Re: kalači drva Nije ni ovaj za bacit https://www.youtube.com/watch?v=BmCWYxd4xYA
Na vrh