• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Problem na IMT 533

    dobro mozda je najlakse ali nije tvornicki i drzim se toga
  2. M

    Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

    Pozdrav da li tko ima shemu za elektricnu instalaciju za traktore IMT 539, 542, 560 i IMR 60
  3. M

    Problem na IMT 533

    Meni to ne treba jer mi smo 89 kupili novi IMT 539 i ja sam na njemu radio instalaciju po njegovoj original koja je bila na njemu i bilo ja na osiguracu ali drzi se ti te sheme, to je shema IMT 533
  4. M

    Problem na IMT 533

    nije tako tvornicki spojeno nemoj pricai makr sta vec je spojeno na osigurac! a da kljuc uvijek treba biti u kontakt bravici kad je traktor upaljen gdje si vidio da se kljuc vadi kad traktor radi
  5. M

    Problem na IMT 533

    Da tako ja gledas na kontakt bravi na koji broj da stavis kad stavis kljuc da ima struju a ne stalno a tvornicki ide preko osiguraca i kod mene je od 16 A
  6. M

    Problem na IMT 533

    Znaci glavna debela zica ide sa glavnog osiguraca na posve desni siroki prikljucak a na mali uski lijevo ide na osigurac ( a i ne mora) pa na kontrol lampicu i sa drugog pola lampice na kontakt bravu mislim da je broj 54b uglavom jako jednostavno za napraviti
  7. M

    Orah

    Ali sad sigurno ne smijem jer ima pupove vec ili mozda smijem?
  8. M

    Orah

    Ja sam neki dan presadio mladicu tog oraha i ona je visoka oko 2 metra nisam ju rezao jer sam se bojao odrezati, da li ju treba odrezati nize a ima vec pupove na sebi ili da ju ostavim tako
  9. M

    Problem na IMT 533

    Treba veca sila jer se na tu polugu treba stati nogom skini polugu i razradi ju onda ju stavi i probaj ukljuciti, Odessa88 ne u vodu vec ju lijepo ugrij brenerom ako drukcije ne ide i kad se ohladi ide samo tako, voda nista nece rijesiti samo WD-40 ili grijanje, Petar znam da nije vec kazem da...
  10. M

    Orah

    Pozdrav svima ovdje, ja ne uzgajam Orahe vec imam par komada za sebe imam orah koji kasnije pupa i ne uhvati ga mraz a nije jako sitan plod. Mene zanima kako orezati Orah kvalitetno jer vidim da ima puno grana koje ne bi trebale a bojim se jer kazu ga se suši grana koja se reze pa molim za neki...
Na vrh