• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Imt-560

    Roto je pumpa, zanimljivo je da sam rijesio taj problem, kad sam skinuo zracni filter je gore onaj dio posve zastopan uopce traktor nije imao zraka to ocistio i sve je ok
  2. M

    Problem na IMT 533

    Pa kad zategnes maticu luft nestaje ali onda osigurac vise ne drzi tu maticu jel tako?! Pa zato se stavi podloska da osigurac drzi maticu, kuzis? Sta kratkotrajno pa tako moze ici jos dugo.
  3. M

    Problem na IMT 533

    Pa zato pod maticu se stavi podloska da moze dohvatit taj osigurac i to je to
  4. M

    Imt-560

    ne znam moram vidjeti ali znam da je dobro radio prije nego je pumpa skidama, ona je nosena kod bosiste samo zato jer je curilo gorivo na njoj
  5. M

    Imt-560

    nista nije novo stavljano na traktor osim pumpa sto je radena
  6. M

    Imt-560

    Po tome ispada da pumpu treba nositi kod drugog majstora da ju provjeri? da je onda do nje? i kakve oznake imaju ako tko ima neku sliku da stavi
  7. M

    Imt-560

    Nisi procitao sta sam ja napisao, prije mene je covjek skidao pumpu i stavljao je na traktor. nije skidao cijeli poklopac naprijed od paljenja vec samo onaj mali ispred pumpe. Ja kazem da kad je stavljao pumpu da je pomakao zupcanik i da nije vise na paljenju. Drugi mi kazu da na tom traktoru to...
  8. M

    Imt-560

    Pozdrav svima, civjek mi dovezao traktor kojem je netko prije mene jedan majstor skidao pumpu ( isla kod bošiste ) kad ju je stavio nazad na traktor on tesko pali i kad upali na mjestu jos i prima gas ali pod opterecenjem jednostavno ne moze vuci nema snage, auspuh mu se užari i ne radi dobro...
  9. M

    Problem na IMT 533

    E da bas to
  10. M

    Problem na IMT 533

    Zanima me da li tko zna gdje ima za kupiti ono metalno crijevo za povrat za IMT-533 ( susjed trazi ali nigdje nema za kupiti ) njemu treba ono sto je izmedu dizni
  11. M

    IMT 539 i 533

    neka je jaca masina ali je previse novca jer cisto sumnjam da su bolji od srpskih a na tvoju na treba puno novaca i sto imas dobar motor i briga te
  12. M

    IMT 539 i 533

    ni u kojem slucaju se ne isplati, previse kosta a jos je indijski, za srpski bih dao ali za ovaj ne
  13. M

    Problem na IMT 533

    da meni treba ja bih to kupio meni se cini povoljno naravno ako je ispravno i daje garanciju
  14. M

    Problem na IMT 533

    Ćelo ja sam vukao 4 tone ali preporucam 3 tone jer je lakse voziti traktor, jer se inace hoce podici prednji kraj
  15. M

    Curi ulje iz hidraulike i mjenjača na kardanu - ferguson aka imt 533

    taj majstor s... jer lako ga je vratiti nazad i jednostavno naravno ako imalo se kuzis u mehaniku, pogledaj slike koje su tu i kako sve izgleda
  16. M

    Problem na IMT 533

    Ima jedna mala trgovina dijelovima u osijeku u strossmayerovoj ulici na samom cosku kako se ulazi u ulica za pampas sajam pa tamo pogledaj
  17. M

    Curi ulje iz hidraulike i mjenjača na kardanu - ferguson aka imt 533

    Da ide cijeli i kad ga izvdis vidjet ces da ima malo ispupcenje na vrhu koji ide unutra i lako se vrati nazad
  18. M

    Curi ulje iz hidraulike i mjenjača na kardanu - ferguson aka imt 533

    Ako pricas o ploci koja drzi kardan iza onda taj karadan treba samo izbiti van, najlakse ako stavis neki kardan na njega i lupis i on ispadne van
  19. M

    Hidrofor

    Pumpa i motor jel znas koliko kostaju dobro pogledaj pa ces vidjeti koja je razlika s cijelim hidropakom ali ok kako zelis samo moras paziti kakvo crijevo ih spaja da bude isto
  20. M

    Hidrofor

    pa vjerojatno ima ali kazem da se to ne isplati to je malo jeftiniji hidropak i ne isplati se ulagati u takve stvari znam iz vlastitog iskustva jer sam i sam tako prosao kad zamijeni to otici ce nesto drugo i tako stalno se onda kvari
  21. M

    Hidrofor

    kazem ti kad tako vise ne moze povuci gotovi su zato ne vrijedi u njih puno ulagati
  22. M

    Hidrofor

    Njoko takav slucaj ja imao probaj staviti drugi hidropak i vidjet ces da ce raditi jer na tim hidropacima potrosi se izgleda lopatice na pumpi i on vise ne moze napumpati pritisak, ja stavio drugi radi bez problema a ovaj stari radi ali nema snage a nigdje ne curi
  23. M

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Pozdrav da li tko zna koliko isplacuju i da li odbijaju dugove za Mirovinsko, ja sam Osječko-Baranjska županija
  24. M

    Problem na IMT 533

    Ako imas donju poteznicu na traktoru lakse ti je da kuglu navaris na klin koji normalno stavis u poteznicu i stavis osigurac, jako jednostavno i brzo. Ako nemas mozda da tu rupicastu sa nekom polugom ucvrstis za poteznicu
  25. M

    Problem na IMT 533

    Moze dovoljno su jako a mislim da malo se objesi na tu stranu ali one i sluze za skidanje motora tj. stavljanje
Na vrh