• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Općenito

    Naberi sjemenke i sadi gaciju.
  2. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Stihl 310 ti je farmer pila- plastika. husqvarna 365 profi.
  3. D

    Oštrenje lanca

    To je u EU prepovedano.
  4. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Da samo naljepnica. Isti motor bat i fergazer, ista plastika. ručke. Razlika je u elektronici. razlika 560 i 562 je u maču to je to.
  5. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    A u radu mala. Stavite mi linke do vaših trgovina da vidim kakve su vam cjene.
  6. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Na njoj piše profesional. To da ljudi kupe zsamo binis jer kak si rekel piše XP
  7. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Praktički iste. Djele si 99 % djelova.
  8. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Da. Al opet sa 555 modelom nikakvih problema. Recimo kad kupiš novu moraš gledat koliko je stara. kad sam kupil novu sam gledal da nije stara više od par mjeseci. recimo susjed kupil ove zime i ima stariju od moje. Podturili mu staro 3 godine. Staviš linke kdje imaju 545 mk2 u akciji.
  9. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Drugi fergazer, lageri, filter, ispuh, i samo kučište je drugo....
  10. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    To je prvi model.
  11. D

    PŠENICA sjetva/žetva 2016-2021

    Ovisi. Prije tjedan dana kad su najavili mraz i snjeg sam čekal sa drugom prihranom i špricanjem.
  12. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Po meni najbolja https://www.eurogarden.eu/sl/ROCNO-ORODJE-ZA-DOM-VRT-GOZD/SEKIRA-SUPER-CEPILKA-17kg-Z-ROCAJEM-80cm-1/ https://www.eurogarden.eu/sl/ROCNO-ORODJE-ZA-DOM-VRT-GOZD/SEKIRA-SUPERCEPILKA-17kg/
  13. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Dobra .
  14. D

    Trimeri

    Kak se otvori glava od trimera. Iager ima lufta pa bi ga mjenjal dok su zubčanici ok.
  15. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Tak ko svi, kupiš ju za 15- 20 godina.
  16. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    kombinaciju 50 ccm i 70 ccm. Po meni bolja kaj jedna 60 ccm Kakve su cjene pila u bih. zanima me za makitu ea 5000 i echo 501 ak može ko da stavi.
  17. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Fergazer je isti.
  18. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    E to je to. Platiš 200 € za to da piše xp. To ti je to. Isti bat isti cilindar...
  19. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    wc papira nije uzel...
  20. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    545 i 550 xp 555 i 560/562 xp 565 i 572 xp Razlika je jako mala, xp modeli su nešto jači. med 545 i 550 xp obični user ne opazi razlike. recimo 565 i 572xp je u dugom rezu razlika sekundu. Opet 555 nema probleme dok 560 xp/562xp imaju - su imale dosta problema. Po meni noviji model 555 - 2021...
  21. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    371 je bila prva verzija. poslje je bila 372 i poslje x torq 572 70 ccm 357 55 ccm ?
  22. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Kupi 572xp , troši pola manje,
  23. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Baš 545 je profi. Praktički ista ko 550 xp. Nekak se gleda da ak imaš dvije da su u rangu 50 ccm i 70 ccm.Ak ideš samo na jednu onda 60 ccm. Ak ti novac nije problem kupi 555. 236 je nova nerabljena, kvaliteta je nula.
  24. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Jamraš da ti je skupa. 545 je profi pila. Prodaj 236 ak je nova i nerabljena .
  25. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    236 je slaba. Teško pali ...kaj buš s tim u bukvama radil ?
Na vrh