• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Ja sam prezadovoljan. Recimo više nego pola manja potrošnja ,tak da ak je rabiš dosta sama sebe bu prek goriva isplatila. Al frišni bencin i xp ulje u omjeru 1:32 i uvijek oštri zubi da nije finog praha.
  2. D

    Kukuruz 2020

    Onda jim mora kombanjer.
  3. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    To ti je na tržištu od 2012 godine. Ta čip se zove autotune . Ak ti crkne je komplet sklop tog čipa in fergazera cca 100 € .
  4. D

    Kukuruz 2020

    Ne. Problem je kaj se ljudi me dogovore i na te male parcele siju svi isto tak da kad je kombajn pobere svima.
  5. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    to nije pravljeno da radi u leru.
  6. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Nek je kupi , ja znam da za te novce dobijm novu 545 mark 2
  7. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Nova ti je ms 261. Kako se pokazala ? meni preskupo za dobijeno.
  8. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Ja bi original.
  9. D

    Kukuruz 2020

    Volumen , s tim dobiješ manje kukuruza iz sušione. 20 tona sa 30 vlage ti je 15 tona sa 14. To je 5 tona vode več sama voda ti je 5 m3.
  10. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    To ti je tak sve je dobro dok ne crkne. Sam koristim bolja ulja i orginal xp ulje.
Na vrh