• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    To ti je za na policu da nabira prah. Gledaj za makitu.
  2. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    dobra, gledaj za makitu ea 5000p . Kod nas 545 mkII 600€ makita 500 €.
  3. D

    Oranje, oranje, oranje...4

    Amerikanac bi rekel da je to podrivanje a ne oranje.
  4. D

    Oranje, oranje, oranje...4

    Kakva hranjiva imaš na 35 - 40 cm ? Mlada biljka rabi kaj je u gornjih 5 cm i humusa. Al opet kaj svi drugi znamo, orite po meni i 40+ cm. A ta video ore sa 539 i imt plugom to je tehnologija stara 40 - 50 godina.
  5. D

    Oranje, oranje, oranje...4

    Svi idu da čim jeftinije obrade po hekratu. Zakaj bi duboko oral ? Gubiš humus.
  6. D

    IMT 539 i 533

    Kod nas prodaju 533 i kupe 539
  7. D

    Šumarski traktori i vitla

    Ja sam za takve stvaru kupil rabljene zajle od lifta.
  8. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    tvoja je plastična i kvalitete ko kineske, 362 je profi kučište ima od magnezija. neznam zakaj bi kupil stihl, preskupo za to kaj dobiješ oregon su mi bolji od stihl kutevi se razlikuju po obliku zuba i tipu zuba
  9. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    cjevka ulja je za mjenjat
  10. D

    Kukuruz 2020

    Kaj si ribič, ti i tvojih 15 tona.
  11. D

    Koronavirus

    To i sam vidim, pomogneš i na kraju to iskorištavaju . A tebe imaju za budalu. Tak da vidim da je bolje bit zaj...an i prase .
  12. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    super champ super 2 Prve serije su imale dvije tuljave i slabije po moči za super 2 znam da ima samo jednu tuljavu po modernim ( današnjim ) standardima napravljen vrh cilindra ( sfera- polukrug) popravljane šrafe od nosača karburetora . Svima je isto da djelova praktički nema. Niti oem nit...
  13. D

    Kakve motorne pile preporučujete.....???

    Jonsered bi bila nešto vrijedna da je noviji model 670 super 2.
  14. D

    Koronavirus

    Dobro ti je rekel . I dobro si napisal. On se razume u koronu ti u trakotr , on zna da bumo to svi dobili prije il kasnije , a ti u antifriuz i uljia da bu treba prije ili kasnije zamjenit.
  15. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Kaj jih imaju kod mene svima slabo rade.
  16. D

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Ak tak gledaš je nebuš vidil. 362 je profi ima magnezijevo kučište. tvoja 390 je hobi ima plastično kučište. Po meni su te 290 310 390 jako slabe serije.
  17. D

    Ugradnja turbine na traktoru

    Nek se veseli. Napisal si mu da nema pravih bata i ventila da se igra s tim.
  18. D

    Vodilice

    Te jefine su težje i china made
  19. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Kod nas hrast nakalaju i ostave da ga kiša pere bar pola godine. Onda na sušenje . Ja ga izbjegavam.
  20. D

    Kukuruz 2020

    Kak ti dopuštaju financije. Priprema sa rotobranom Zrno fao 300- 240 pioner tretiran jer je po lucerni 3.5 vreče po ha = 11 , 12 vreča Špric adengo ili lumax Gnojidba 300- 350 kg ha 3x15 prihrana kan ili urea kombajn sad si pravi koliko imaš novca na razpolaganju i koliko te košta...
  21. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Jedno je motor kaj se vrti sa max 8000 obrata drugo novije pro motorke kaj se sa 13600 -14000 obrata.
  22. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Probal Stihl R3 pa oregon silikonske , ko jih radi
  23. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Etanol je problem. Kaj sam na mororkama mjenjal benz cjevi sve rataju trde za 2 godine.
  24. D

    Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

    Samo torši. Kupi kad sfali.
  25. D

    Radovi u šumi, izrada drva

    Tvoja ima manji cilindar pa je to problem. . meni su357/359 to najbolje pile tog vremena
Na vrh