• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Ma to su moje i strikine. Ja osobno ne puno 5-6 metara godišnje. Striko kako kad, ima 200 metara drva doma, onda dok kupi agaciju, mintamo. A dok rokamo preko zime za prodaju, onda tučemo 300-350 metara...
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
371 je bila prva verzija. poslje je bila 372 i poslje x torq
@DARIJUS vjerojatno govori o starijoj 372Xp, prije ove X-Torq ;)

Trosi 572xp solidno. Za isti posao trosi 15% vise nego stara 357xp, a voli popiti i vise nego stihl 462. Stime da su tu broj zubi jednak33,34. 357 32 zuba...
572 70 ccm 357 55 ccm ?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Ne, imam 6 jutara šume, što agacije, jasenik, grabrik, jalšik... i onda se i dokupi još koja je odmah za rušenje, pa i napola sa nekim i tako... Da treba alat za to, ali sad su već u mirovanju za razliku od prije. 038 su cca 35 i 30 godina stare.
 

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
kak se kreču cijene motornih pila u okolnim zemljama,negdje sam čitao da je u mađarskoj cijena i do 100eur povoljnija nego kod nas,ali kako googlati na mađarskom....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ovo su u Poljskoj. Na Mađarskim stranama nema cijene.

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas opet navratil do dućana sa pilama jer mi bilo usput, pa reko da stanem.
Pa još malo gledal ovu.
I sad priča sa prodavačem, i tak veki da dosta idu pile pogotovo sad kad su na akciji.
Ja mu velim kak mi je lepa da ju gledam da si ju kupim, ali mu velim kak ja delam i kolko delam, i kakve imam dve doma.
Veli mi on da ne vidi razlog da ju kupim i da mi stoji doma,to je pila za delat a kad mi treba imam ove dve male. I sad on meni sugerira da prodam ove dve kaj imam i da kupim onda ovu, kao kaj će mi tri pile, a ja mu velim, e prijatelj moram biti ko pravi gazda 🤭da ih imam dve tri 😂al smo se smijali, uglavno ja neznam jel mi treba ili neteba🙂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
555 i 545 su skoro jednake.
Kupiš 555 i staru nosiš v drugoj ruki ;)
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,581
Bolje 555. Ista 560 sam mal vise plastike. A 560 nakon oni djecji boljki sa radilicom usavrsena skoro.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Kupljenec trebaš pilu za ići na ples ili za delati s njom?? :hahah:
I dalje nije to pila baš za rušenje i nešto ozbiljniji posao, 555 je puno bolja pila, a cijena i nije razlika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh