• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

22. JESENSKI MEĐUNARODNI BJELOVARSKI SAJAM 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma šta stalno nešto čangrizate i negodujete.Pa nije sajam samo traktori.Ja sam kaimone sada prvi puta vidjela.A koliko je bilo malih izlagača - OPG -a.....Ma bilo je svačega za vidjeti,da se nissam zadržala u razgovoru sa nekim ljudima,bila bih pogledala sve od A do Ž. Ali nažalost vrijeme mi bilo na knap, nisam stigla......
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
ja sam ti se zaljubio u tu 5600 seriu i lani sam se u gudovcu posteno zagrijao za 5608 gledali smo ga sigurno sat i pol razgovarali smo sa dilerom palili ga gasili u kabini je tih nema tog auta vjeruj mi vec smo si iskalkurirali kak bi ga mogli zeti ali kad nas je spustil na zemlju 51400e +pdv e na rit sam opal naravno diler nam je obecao voznju i bili smo na prezentaciji i traktor je cudo nevideno nema mu ravnog kabina najljepsa u klasi a i izvan nje motor je 3 cilindra ali vuce cudo nevideno trosi ko upaljac stvarno je zvijer bumo vidli jel bu se kaj ova nasa banda dogovorila s eu pa mozda budu kakva sredstva jer kad bi bila ni sekunde nebi cekal
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Mene je ovo najviše dojmilo od cijelog sajam hehe
 
Posljednje uređivanje:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam bio u subotu ujutro,i čuo sam da novokomerc su tražili za najam 100000 kn,pa to je previše,vjerojatno su zato napravili Slavonci kod sebe farm shov,jel im je ovo pre skupo.
Muha sedlo od tog kamijona bi trebalo biti suho,jel ima teflon na sebi,to se ne maže,tak da nebi bio problem sijesti na njega.Ima zanimljivih stvari,i nije mi žao što sam išao,našao sam si što me zanimalo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
u Subotu oko 9 sati baš i ni je sedlo bilo suho a i trgovci su bili ne baš ljubazni .
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Da to je bilo mokro od kiše,a prije se na kamionima mazalo sedlo sa totmašu,a ovi noviji sada imaju teflon i ne maže se sedlo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Kaj si onda nisi sel kad je bilo samo mokro od kiše?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da to je bilo mokro od kiše,a prije se na kamionima mazalo sedlo sa totmašu,a ovi noviji sada imaju teflon i ne maže se sedlo.
Ne maže se sedlo ali ako ne vozi samo jednu prikolicu pa se podvuče pod podmazanu prikolicu evo ti usrane guzice
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Messis je bio na sajmu, vidio sam Samčine na slikama i dotičnog gospodina servisera našeg člana Virtusa.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj si onda nisi sel kad je bilo samo mokro od kiše?
Nekak su trgovci bili malo tak tak (imal sem rezervne hlače no kiša je padala ko šašava tak se više i nisam tam vračal a stvarno sem imel volju Keđe radi ):icon_fU:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Taj IMT je tam inventar, mislim da imam negde slike koje Puknuti traži.
Mortadele ne, u Petak je nije bilo

Muha bila je mortadela u petak...ja sam ju gledal...ipak je iz moje firme :icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Pa kad je slikal samo ženske pa nije vidio salamu.
Nego Muha,jesi kupio junioru traktora?
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
postoji nekakav mail ili nešto od organizatora da se požalim?

naime sajam ko sajam ni nije bio toliko loš koliko sam u subotu s malim djetetom na rukama na kiši sat i pol čekao šugavi autobus da nas poveze.

Hvala ali nikad više... organizacija nula...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Muha bila je mortadela u petak...ja sam ju gledal...ipak je iz moje firme :icon_scratch:
U petak oko 15 sati je pult bil prazan, dimilo se iz onih roštilja ali nije niko ništ nudil ...
Tvoje firme? Ja sam mislil da je kumova .....
Pa kad je slikal samo ženske pa nije vidio salamu.
Nego Muha,jesi kupio junioru traktora?
Nisam :=:)
On hoče samo TV i ništa više, pošto toga u igračoj verziji nije bilo posjetili smo sve male traktorčiće koji su bil na sajmu pa je imal prilike sjesti na svakog AC, svakog Goldonija, svaku Primu, svakog Hitnera uključujuči šumare.


Nego, suma sumaru sajma je navodno bila subota.
Najuspješnija prodaja Borovo čizama i kišobrana svih tipova i vrsta. Nek su bar oni tržili
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
postoji nekakav mail ili nešto od organizatora da se požalim?

naime sajam ko sajam ni nije bio toliko loš koliko sam u subotu s malim djetetom na rukama na kiši sat i pol čekao šugavi autobus da nas poveze.

Hvala ali nikad više... organizacija nula...

Šugavi??? Zašto šugavi? po čemu šugavi? Sad bi ti ja rekao par riječi, ali bolje da šutim.......
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Sajam ja zavrsio,iduca godina ce valda biti bolja pa bude i sajam bolji.
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
to je samo stilska figura....

slobodno reci kaj ti leži na srcu....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne znam zašto se ocrnili tak ljepi događaj i doživljaj .
Poštujmo i kupumo hrvatsko je neš univrzalni moto
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Najviše kriva kiša za nas kaj smo bili Subotu ipak je sunce nekaj drugo :(clap):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh