• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

_markach_

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
:lol: nemoj se ljutiti imenjače imas priliku da ga možda kupiš,ti si malo ono na hurliju i ovaj će ti se dobro uklopit 8)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
markach kaže:
:lol: nemoj se ljutiti imenjače imas priliku da ga možda kupiš,ti si malo ono na hurliju i ovaj će ti se dobro uklopit 8)
Preslabo za mene.. ;)
Nego nista mi ne javljaš za onaj MF 575 :mrgreen:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
marko93 kaže:
Preslabo za mene.. ;)
Nego nista mi ne javljaš za onaj MF 575 :mrgreen:

to bi ti bil najjači traktor na gruntu :lol: :lol: ................ :D
dobro kaj si me podsijetil za to ............bio je na popravku to jedino znam ,budem ispitaal kaj se događa oko toga
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Ispod 120 nejdem :mrgreen: ;)
Popitaj,ali znaš kak se mora cijena kretat 8) :D
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
el taj tvoj kombajn farban u zeleno ili je orginal takav, pitam jer ima u mom kraju jedan 2780 al je crveni
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Cini mi se da bi bilo zanimljivo spomenuti kakva je situacija kod mene u odnosu na pocetak teme(2008)
Obradjujem malo vise zemlje 50tak ha. Nemam nista stoke. A dosta druge mehanizacije...















ps (nadam se da nisu prevelike slike)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E dal imaš koju sliku od ovog 4 reda imt kultivatora, zanima me od iza kak si ubacil S oprugu između ona dva flaha, znači srednju S oprugu?

:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh