• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agriplus

  • Temu pokrenuo AGRIPLUS65
  • Datum prvog posta
A

AGRIPLUS65

Guest
Evo par riječi i o meni zovem se Josip,imam 24 godine i radim u pekari,zivim u Mračinu selo kraj Duge Rese nekih 8 km prema Rijeki,bavili smo se prodajom mlijeka dok je islo,sada imamo 3 krave i junicu i jos budemo smanjili i
ostale zivotinjice za domacinstvo.
forum pratim vec duze vrijema i imam samo rijeci hvale .
o strojeva imam ;
traktore carraro i kramer
motokultivator bcs i kosilicu bcs
prikljucke samoutovarnu i đubretaru mengele
,grabilicu,2 pluga,brane,frezu,sijalicu za kukuruz,malu prikolicu i gumenjak.
Mislim da je to sve ako nekog nesto zanima slobodno pita 8)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
I na kraju, kak je prošel uvoz traktora? (ako nisam pomiješal lončiće???)
 
A

AGRIPLUS65

Guest
biznis propal, poljoprivredu sada radimo samo za sebe pa su nam dovoljna ova dva kaj imamo i previse,a ako kaj krene na bolje onda se nastavlja s kupnjom :cry:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
zaboravil si napisat da si pavur. bilo je i vrijeme da rečeš koju o sebi .u kojoj pekari delaš.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
snupy kaže:
zaboravil si napisat da si pavur. bilo je i vrijeme da rečeš koju o sebi .u kojoj pekari delaš.
Je...a tko će na sve mislit,radim kod dujma
evo par slikica




 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Gde si to fkral? Nabavi i meni jednoga, samo pazi da te ne ulove :D
 
A

AGRIPLUS65

Guest
u arborinu bila neka akcija pa je trebalo iskoristit priliku :finga: ,nema vise to je bio zadnji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
AGRIPLUS65 kaže:
u arborinu bila neka akcija pa je trebalo iskoristit priliku :finga: ,nema vise to je bio zadnji.
Koliko novaca?
Bil je Pevecu svojevremeno Varmig 230 za oko 8.000kn.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne bih te htio obeshrabriti ...načuh da se rade u kini ..da,da za gorenje .
Kad je vec tako i imaš volju ,mogao si dati još jednog pitanca i kupiti pravi aparat - 250A
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
puknuti kaže:
Ne bih te htio obeshrabriti ...načuh da se rade u kini ..da,da za gorenje .
Kad je vec tako i imaš volju ,mogao si dati još jednog pitanca i kupiti pravi aparat - 250A
Kolega Puknuti, mislim da se manji od ovih rade u Kini, a ovi su prvi, pravi Varstroj.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
ako poznaš malog vrseta pitaj njega. ako nemaš bocu a vjerojatno nečeš puno delat s njim vidi s nekim vatrogascima kod njih se da nabavit. u belajski poljici se neki frajer bavi sa tim navodno da ih i puni .
 
A

AGRIPLUS65

Guest
5005 KN i ovaj mi je prevelik za vece poslove imam elektro,ovi se rade u sloveniji bar tako pise :lol:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ZJ kaže:
I na kraju, kak je prošel uvoz traktora? (ako nisam pomiješal lončiće???)

malo si pomjesal loncice :lol: sad sam skuzil kaj si pital onaj kaj je uvozil carrara je bil član viksi a ne ja :mrgreen:
a nisam je ni ja dobro slozil lončiće :roll:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
da nebi mislili da nista ne radim,evo malo pripreme za izvoz đubreta





sad je lijepo namazana i podmazana ,spramna za rad samo da vrijeme dozvoli :p
 
A

AGRIPLUS65

Guest
evo i motokultivatora bcs 70t tako nesto pise

URL=http://img255.imageshack.us/i/dsc00513pw.jpg/]
dsc00513pw.jpg
[/URL]
 
A

AGRIPLUS65

Guest
to je otac sabiral da cemo ugrađivat na kramera ,ali bas ne izgleda prenajbolje pa smo odlucili da cemo ovu orginal sredit ,a ta od torpeda opet i dalje smeta moral bi ju resit a neznam jel to kaj vredi.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
a kad se sjetimo budem ju resil jel mozda znas kolko bi mogla vrijedit imam 2 manji i dva veca blatobrana ,haubu okvir oko instrument table o jos neki dva lima kaj idu valjda pod ovaj okvir sve je u ispravnom stanju jedino ima na par mesti po rubi lupljeno od premitanja :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh