• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

agro časopisi/revije

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
agro časopisi/revije

U Gudovcu sa Ratarkom smo ustanovili, kako mu fali neke dobre periodike sa njegovog područja rada.

Da ne radimo samo za ratarstvo, ko ima, neka postavi link i opis publikacije, za koju misli, da bi bila korisna.

Debata nek se vodi u svojoj temi.

Par linkova za stočarstvo:

Hoards dairyman, englesko i špansko, referenčna revija za mliječnu produkciju, cijena godišnje pretplate za 20 brojeva 45 dolara.

Osnabrucker Herdbuch eG, njemačka revija, besplatno, na tri mjeseca, prijava negdje na stranici

Holland Genetics Highlights, englesko, njemačko, talijansko i špansko, besplatno, na tri mjeseca, prijava na stranici

Opšte poljoprivredni časopisi iz Slovenije:

Kmetovalec, slovensko, cijena nepoznata, mjesečnik, može se naručit na stranici, al nema naznačene cijene van SLO.

Kmečki glas, slovensko, 110€ godišnje, izlazi svake srijede, prijavnica na stranici.
 
R

Ratarko

Guest
Ok a jel ima tu neki časopis isključivo o mehanizaciji , na engleskom jeziku ?
Naravno da ga mogu naručiti iz HR i biti siguran da će mi dolaziti svaki primjerak u toku godine ?
 
B

Bobo

Guest
Volio bih i ja neki casopis o mehanizaciji i savjetima o istoj, takodjer da je na engleskom, posto sam u drugim jezicima nepismen...
 
R

Ratarko

Guest
Tine znam za taj časopis ali me strah nekome uplatiti godišnju pretplatu a da ne vidim niti jednog broja , sve je moguće kod nas .
 
V

vito

Guest
Ne boj se za to... to je Evropa... već 3,5god. pretplatnik sam Profi internationala....u pismu pošaljem broj kartice ,podatke osobne..i nikad nije bilo problema...ipak savjet, u pravu si kad kažeš da ti je glupo uplatiti a da ne vidiš ni jedan primjerak prije toga...imaš na njihovim stranicama podatke koje treba ispuniti i možeš zatražiti besplatni broj(ja sam tako tražio na njemačkom Profiju,tada nisam ni znao za englesku verziju)ljudi ubrzo poslali i ne samo to 15-ak dana kasnije nazvao me čovjek iz Profija (uredništva) kući telefonom....ja sam primjerice tako dobio besplatne brojeve od austrijskoga Landwirt-a, njemačkoga DLZ agrarmagazin, njemački Neue Landwirtschaft, čak i nizozemskog Trekker-Werktuiga...uglavnom svi ti šalju besplatni primjerak bez ikakve tvoje obaveze...
 
P

pf-steyr

Guest
Jel zna tko mozda gdje se ta profi moze skinut sa neta...
Preko torenta ili rapid share-a mozda, neka stavi link....
 
J

jellena

Guest
pozdrav svima,
postoji li netko tko izdaje časopis samo o voćarstvu?
Može biti i na engleskom i slovenskom..
 

Najnoviji postovi

Na vrh