• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ajkula

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nisam ti ja za cviječe johabice,ja sam ti više pobornik malo maženja,seks,jelo.piće i sitne stvari koje život znače,a usput bolje bi ja još koji put rekao DA nego da svečenik baci lopatu zemlje na mene,a naposljetku jedino da neka raketa zaluta da me strefi,jer davne 91 sam stao na jednu zelenu žličarku pa ju nisam aktivirao:finga::finga:,uglavnom ja pazim kud gazim ali hebi ga kad te budala može svaki tren negdje smlaviti:weedman::weedman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ma nisam ti ja za cviječe johabice,ja sam ti više pobornik malo maženja,seks,jelo.piće i sitne stvari koje život znače,a usput bolje bi ja još koji put rekao DA nego da svečenik baci lopatu zemlje na mene,a naposljetku jedino da neka raketa zaluta da me strefi,jer davne 91 sam stao na jednu zelenu žličarku pa ju nisam aktivirao:finga::finga:,uglavnom ja pazim kud gazim ali hebi ga kad te budala može svaki tren negdje smlaviti:weedman::weedman:


Dakle,nitko neće cvijeće.Istina je da poslije moga cvijeća nema više maženja,seksa,jela,pića i sitnih stvari koje život znače.A ako bih ti ponudila i vjenčani,ni tu ti nema garancije da će baš svega toga biti,nešto uvijek može zaštekati...
Nemam ti ja sreće sa tim aranžmanima.Tako se isto dogodilo kada sam poslije ispita iz cvječarstva donjela kući prekrasne aranžmane,jedan grobni i jedan vjenčani bidermajer.I zovem ti ja jednu prijateljicu,i ljepo je pozdravim,malo smo popričale,a onda sam ju upitala za zdravlje.Nabrojila ona meni što joj trenutno sve je,slušala sam ja jedno vrijeme,a onda sam je onako,ozbiljno zapitala-a nemaš nikakvih boljih bolesti,nešto jače,od čega se umire-Pitala me -zašto? Pa zato,rekla sam joj,evo upravo sam donjela jedan krasni aranžman sa ispita,dopalo me da radim grobni,pa sam mislila,ako misliš umrijeti,da ne propadne.Ako se baš tako grčevito držiš za zivot imaš i drugu mogučnost-možeš se udati.Imam i krasni vjenčani,pa biraj,ili počni umirati,ili idi tu na cestu nađi nekog koji prolazi pa da bar nešto iskoristimo prije nego uvene.Imaš pet dana vremena odlučiti što želiš.Baš smo se nasmijale.Oba su aranžmana uvenula,nisam uspjela pronači na vrijeme nijednog kandidata.Sada me prijateljice znaju ponekad zapitati-kakav sad radiš aranžman,da tražim ženika ili kupim grobno mjesto.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nije da ne volim cviječe ali ima toga toliko da nemožeš sve pohvatati poimence,kad sam išao mojoj ženi,mislim kad još nije napravila zajeb ,imali smo doma puno onih gladiola,pa iks vrsta tulipana,ruže ali uspijevao sam odnjeti samo nekoliko puta poveći grm i to radi punice da me milije gledala,usput meni se osobno sviđaju kaktusi i baš sam prošle godine vidio slučajno na jednom mjestu u Đurđevcu poveču kolekciju od onih mini do ogromnih
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Ajkula,što se nismo upoznali prije tri godine!Pa ja sam imala sedamdeset kaktusa-70 brojkama,svaki različiti,i to ne ove šablonske kakve sada možeš kupiti.Godinama sam ih skupljala,to si trebao vidjeti.Devedest posto takvih danas ne možeš naći po centrima.I onda sam ih sve poklonila jednome čovjeku.Isto udaren na kaktuse,a meni već dojadilo to spremanje svega i svačega preko zime.Da sam ih prodavala,teške tisuće kuna sam mogla dobiti za njih.Luda sam ja.Bilo mi je jedino važno da netko dalje vodi brigu o njima,jer su stvarno bili posebni.Svi su cvali,koje cvijetove su imali...Ne može se sve u životu gledati kroz novac.Neke stvari vrijedi izdići iznad toga.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula želim ti puno bure piva veliku bačvu vina na galgama tri pajute i puno polje žita neka rodi svaka telica po dva telca nek okoti pun žep para i svakojeg drugog dara želim ti sretan rođendan i sve najbolje :drink::drink::drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma farmervg,hvala ti na original čestitki,ma dosta je i pola od navedenog,ja sam skroman čovjek,znaš onu da sreću čine mali stvari,uglavnom hvala još jednom na lijepim željama:drink::drink:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Uf , što brzo prođe godina ,
sve najbolje puno sreće , ljubavi i novca , a što manje lomova i kvarova i da se ljepo provedeš u ovoj našoj novoj EU državi , a da se obraniš od novi nameta , poreza i prireza :drink::D::drink::D::(handshake):
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
AJKULA sretan rođendan,sve najbolje poživio još puno godina !!!:icon_super::drink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajkula,,sve najbolje,i ča reč,nego da živiš koliko si sam poželiš......:drink::drink:

veselo...........
se16jq.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ARNO,marko93,BAGERISTA ,HVALA na lijepim željama,idemo polako u sljedeći dan i tako dok ide,:drink::drink:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Sretan rođendan, kolega, prvi u Europskoj uniji! Neka Ti donese svega dobroga kojega si želiš i da nam poživiš još sto godina!:(party)::drink:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ajkula je dobra dušica foruma , ja to znam i jedva čekam da mu stisnem ruku .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a nema problema puknuti samo meni je ruka dosta sitna ali seljačka,kao u malo većeg limaća,evo još jednom hvala svima na čestitkama za ročkas i iskreno se nadam da do idućeg budemo stavili crni križ na eu sranje,moji susjedi su prije dva dana i svi koji su prolazili pokraj kuće bili u čuđenju čemu crna zastava ,već danas im počeo mali mozak primati signale,svaki da zakon jedan ili pokoje pravilo,a ja sam zagriženi pobornik da su zakoni zato i napisani da se krše,hojla svima sa Bilogore,:icon_thumright::icon_thumright::icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,pa ti se možeš pridružiti meni i Darijusu.Mi smo ti dvoje disidenata sa tedencijom okupljanja grupe disidenata.Gazimo sve zakone i ne poštujemo nikakva pravila.Ilitiga plivamo uzvodno.Ja se tu i tamo davim,al nema veze.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh