• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ajkula

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljepi pozdrav od ernesta inače me zovu erni živim onako po seljački malo krave malo zemlja hladan pan i polako ali sigurno ljepi pozdrav prvo forumašicama a onda iforumašima ma gje bili:partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću erni!!!, dobro nam došal, čitamo se ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
hvala kićo ,čuj ova što se utaplja jel to prijateljica::vragek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo kolege forumaši ,jedna godina kako sam sa dobrom ekipom,šteta što nisam mogao ranije ali bili smo tehnički nepripremljeni ne našom krivicom,ma nečemo u detalje,prvo ako sam koga naljutio nek izvine,sve što mislim kažem pa tako i na ovom forumu,ako mi nešto ne odgovara ne volim ulaziti u bezpotrebnu prepirku i teranja lude podjebancije,sve kritike dobro došle su i šale koje su na mjestu jer i onako je sve oko nas nabito politikom i nekakvom lošom vibrom.Uglavnom eto imam malu obitelj ,žena i četvoro djece od 2 do 14 godina,moja mama i tako se živi laganini od te naše ispačene poljoprivrede ,jer imalo se malo na početku i nije bilo mogučnosti za neki veliki napredak jer kod na je specifičnost da u selu se radi i zemlja i ima puno stoke tako da velikih planova o proširivanju i nema,za sad se drži nešto krava ,svinje samo za vlastite potrebe i perad,mehanizaciju imam osnovnu,fali jedino nekakva balirka i velika prikolica,zemlje ima dovoljno za moje stanje stoke,neki velikih planova nema dok god je situacija kakva je,u politiku se nisam bacao ,možda je to i falinga jer bi bio bolje napredovao ali možda je i prednost s obzirom na sveukupno stanje,uglavnom evo malo skračenog načina kako to kod mene funkcionira da ne idem u detalje,ljepo vas pozdravljam i nadam se daljnjem duženju na stranicama ovog foruma,LP.Erni:prayer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Vidiš kako se godina brzo okrene kada si u dobrom društvu ;) šta da ti pišem , samo ostani kakav si i bio i teraj dalje .

Želim ti puno uspjeha u daljnjem radu , pozdrav tebi i cijeloj tvojoj obitelji Živjeli :supz::partyman:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav Ajkula-Erni!
Moja skoro tri mjeseca na forumu je uljepšalo druženje s tobom i ekipom. Nema ti se što zamjeriti, samo pohvaliti. Isto tako se nadam da mi nisi nešto zamjerio..

Lijepi pozdrav!:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema ušli smo ti pod kožu,,,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:nemoreš ni ti više bez foruma.........
Neka se mi čitamo i pišemo kolega i dalje,,,,,,,,,,,,.....i niš u birtiju ča popit..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula jesi razmišljal o nabavi onih Austrijskih plavih krava od čijeg mlijeka se radi Milka čokolada to bi bio unosan posao u Austriji je skuplje mlijeko pa prodaješ tam njima :mrgreen:šala
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav dragom prijatelju! ...

., dragi moj prijatelju ajkula!., pravi si pravcat prijatelj!., e, to te ja pitam?, pravi i orginalan - izvoran - domaći - iskren - pošten - radišan - čestit - ... ., ma ki će brojit više jer mi se ne piše?!., čast mi je bilo upoznat tebe i tvoju obitelj!., čovik mlad sa puno dice - radišan i nasmijan!., e, to je TO., to je ona pozitvna strana Hrvatske priče, Hrvatskog sela i farmera! ... :supz: ...

., dragi moj prijatelju ajkula!, vjeruj, počašćen sam svaki put iznova sa tvojim društvom - druženjem, divanom, iskrenošću i izvornošču! ... :mrgreen: ...

., veliki i lip pozdrav tebi i tvojima u predivan grad Bjelovar i okolinja sela! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ... :D ...
 
G

GROF

Guest
., sretan TI rodjendan!!! ...

., dragi moj prijatelju!, sretan TI rodjendan!, Bog! TE Blagoslovil zajedno sa tvojom dragom i mladom obitelji!, dugo poživil i uvik dobar bil! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ., lp
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa hvala Lički Grofe na ljepim željama i još tome ovak rano,svako dobro i tebi i živimo polako iz dana u dan i zahvalni što evo opet budemo ugledali izlazak sunca i jedan broj više od godine proizvodnje:partyman::partyman::gitarist::gitarist:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
pa hvala Lički Grofe na ljepim željama i još tome ovak rano,svako dobro i tebi i živimo polako iz dana u dan i zahvalni što evo opet budemo ugledali izlazak sunca i jedan broj više od godine proizvodnje:partyman::partyman::gitarist::gitarist:

Još jedan dan bliže Gospodinu!..

Sretan rođendan želim i sve najbolje! Još više kravica, zdravlja, penez i tu i tamo lijepih žena..:mrgreen:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Erni svako dobro i sve naj za rodjendan!
Pazi na se i poda se!
 
Na vrh