• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aktivacija

  • Temu pokrenuo Guest
  • Datum prvog posta
T

Tihi

Guest
Bobo imam problem!Ja sam VINOGRADAR
ali sam se morao pod drugim imenom registrirati jer ti si mi promijenio password ali ja ga nemogu pročitati u PM dok se ne logiram a nemogu se logirati kad neznam koji si stavio pa te molim da mi pošalješ na onaj mail ili na PM pod ovim imenom!
 
B

branko

Guest
Tihi kaže:
Bobo imam problem!Ja sam VINOGRADAR
ali sam se morao pod drugim imenom registrirati jer ti si mi promijenio password ali ja ga nemogu pročitati u PM dok se ne logiram a nemogu se logirati kad neznam koji si stavio pa te molim da mi pošalješ na onaj mail ili na PM pod ovim imenom!

ovo me podsjeca na jednu saljivu pjesmu od nekadasnjih 7 mladih "kofa je busna" Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
nevezano uz ova dva prethodna pitanja , bobo mogao bi sastaviti nekakav naputak o registraciji, gdje kako i zasto, jer evo ja znam jedan problem koji se javlja prilikom slanja aktivacijskog maila ukoliko se koristi gmail, naime zbog nekih samo njima poznatih razloga gmail aktivacijski mail baca u nezeljenu postu.
 
B

Bobo

Guest
Dakle...

Da se registrira na forum, treba otici na link Registriraj se, popuniti podatke, Ime koje se zeli koristiti na forumu, sifra, te e-mail adresa na koju da se salje aktivacijski e-mail te razne obavijesti...

Kad se korisnicki racun aktivira pomocu aktivacijskog maila, pomocu zeljenog korisnickog imena i sifre se udje na forum. Ne znam sto ima nejasno kod registracije novog korisnickog racuna...

@Branko: Za probleme oko gmaila jos nisam cuo, nit sam s njima upoznat... Pogotovo mi nije jasno zasto bi se gmail smatrao spam mailom, kad je stranica u google database-u i "poznaju se"... Ja sam osobno na yahoo mailu, dok google jos nije bio u planu, pa ne bih znao zasto se takve stvari dogadjaju... imam kolegu na gmailu, pa cu ga zamoliti da se dodje registrirati, pa cemo vidjeti hoce li se ista cudno dogoditi.

A upute za registraciju ce se napraviti, isto kao i nove, poboljsane upute za postavljanje slika... Strpljenja molim, jer su mi sad ispitni rokovi pri kraju, pa kad bude "praznici" napravit ce se sve...
 
B

branko

Guest
pa ono dok sam ti slao na pm za necaka, on nije primio nijedan aktivacijski mail, onda sam se sjetio pogledati mu direktno na serveru i oba su bila bacena u nezeljenu postu.
 
B

Bobo

Guest
Gledaj, nemam pojma u cemu je tu rijec, mozda se na gmailu moze to nekako postelati, da se primaju mailovi... Znam da ja na yahoo imam opciju da mogu recimo u inbox primati samo mailove od osoba koje su u adresaru, dok ostalo sve ide u nezeljene mailove... malo se s tim postavkama poigras i gotovo...
 
G

Guest

Guest
aktivacija

Registrirao sam se na forum spod korisničkim imenom tomislav84 ali se ne mogu prijavit, niti sam na mail dobio korisnički račun
 
G

Guest

Guest
Re: aktivacija

branko kaže:
alen28 kaže:
Neznam koji mail koristiš... Pogledaj na svom mailu da nije slučajno u spamu poruka. Znam da net@hr prolazi sigurno a sa nekima je bilo problema. Ili probaj pri logiranju stisnuti opciju da ti se pošalje ponovo registracijski mail. Više ti nemogu pomoči dok admin nedođe...

ako koristis gmail otidji na http://www.gmail.com i logiraj se, pa otidji u folder nezeljena posta , vjerojatno je tamo.

Koristim vip. mail je kapucija@vip.hr
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ico kaže:
ljudi molim vas na razumjevanju muci me taj korisnicki racun nemogu nikako se prijaviti molim pomozite :cry:
vidim da ti ne mogu uči u tvoj profil, jer ne reagira, kad dođe netko od admina budu oni to pokušali popravit, ja ne znam šta se dogodilo, bumo sredili :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh