• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

alen28

K

KRESO

Guest
eto vidiš nakon 260 postova i ti si se prijatelju odlučio na taj veliki korak
da postaviš temu o sebi ,svaka čast :mrgreen: ;) :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
pa sigurno se sve klima tamo....:) :) ;) ;)...puno srece na forumu...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
e neka si se predstavio vrijeme je bilo :mrgreen:
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Palete su ograđene redom cigle , zašto ?
hm, baš sam i ja to htio pitati
 
Z

zrine892

Guest
alen28 kaže:
zrine892 kaže:
pa sigurno se sve klima tamo....:) :) ;) ;)...puno srece na forumu...
Smješno...veliš ti... E stari da samo znaš kolko je koka palo na stražnjem sjedištu!
hehehe....pazi da ti žena na pročita taj post... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye
 
K

KRESO

Guest
he he,vidi se gdje radiš (čardak-kukuruzana)
ja sam probao negdje kupiti bandere stari moj nema ih ni za ništa 8)
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Gdje si samo nabavio te bandere sa temeljima, spominješ peradarstvo ako te što zanima slobodno mi se javi. :D
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
:lol: :lol: samo naprijed, mislim da ti je dovoljno za početak par osnovnih stvari, samo moraš biti oprezan, jer kad te udari gamboro, kuga, kokcidioza ili nešto sl., napraviš si takvu štetu da 2g nemožeš doći k sebi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
alen28 kaže:
Bandere sam dovezao iz firme i odmah ih ukopao sa paganelom... Kanim priječi na piliče i pure. Nisam previše upučen u to pa neznam kakvih bi bilo problema pa neznam ni šta bi pitao...
Pa kaj nisi iskoristil i onog 10-kV iza? Bar ti nebi niko išel krast kukuruzu :lol: :lol: skoro k'o da imaš električnog pastira :lol: :lol: :lol:
 
A

agrotehničar

Guest
Svaka čast za ideju a bogami i za realizaciju :!: :!: :!: 18 tona je respektabilna masa :)
 
Č

Čugi

Guest
Ooo pa čestitam, vidim postao si moderator! :mrgreen: :axe: Samo nas nemoj terorisati, budi dobar kao Bobo! ;)
 
Z

zrine892

Guest
da i ja cestistam... ali sta znaci moderator??? :oops: :oops: :oops: :blackeye
 
G

GROF

Guest
ČESTITKE ALENU28!!!

A ČA REĆ.,? STROJEVI U ORANJU SU ZA SVAKU POHVALU KO I GAZDA!!!

Alen28., vidim da si se registriral i na ličkom forumu., pa svaka čast i naravno čestitke..., e, molim te!., daj napiši osebi par reči na ličkom forumu., i molim te za ku slikicu tome u akciji., naravno da staviš na "jezeranske traktore".-

fala i čitamo se! bog
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
alene htio bih te pitat koliko otprilike kosta tomo vinkovic ko tvoj i da li ima hidro volan,onako zanima me samo :?:
 
K

KRESO

Guest
he,lakoje radit kad sa takvim pomočnicima ..... a ja moram sa starim radit :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh