• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ama balirka

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
pozdrav svima, jel ko zna o AMA balirkama nesto vise, jel neko ima takvu, mene zanima a skoro nista neznam o njoj...
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
znam samo da je mađarske proizvodnje! pa stoga ne bi trebalo bit problema za dijelove!
a ko i na svakoj malo bacis oko na petljace, igle i probas ju u radu,, al jebaji ga, sigurno ima neku boljku kao i svaka
 

levak

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
121
AMA je Italijanaska presa uradjena po standardima Italijanskih presa iz 70ih i 80 ih godina proslog veka .Pravljenja je u verziji za ravnicarske i brdske terene .Nosi modifikovan RS vezac3770 (standardan RS ima osovinu 30mm a u nje je 28 mm).Ima odlicne zastite osigurac na zamajcu i vezackoj osovini plus kocnicu za igle. Najveca mana joj je sto hoce da kosi balu ima jednu fabricku gresku koja se moze ispraviti ali da vam o tome ne pisem vi to nemozete.Inace dosta brza i zahvalna presa.
 

vinkovic

Novi član
Tu od
23 Velj 2012
Poruka
12
AMA je Italijanaska presa uradjena po standardima Italijanskih presa iz 70ih i 80 ih godina proslog veka .Pravljenja je u verziji za ravnicarske i brdske terene .Nosi modifikovan RS vezac3770 (standardan RS ima osovinu 30mm a u nje je 28 mm).Ima odlicne zastite osigurac na zamajcu i vezackoj osovini plus kocnicu za igle. Najveca mana joj je sto hoce da kosi balu ima jednu fabricku gresku koja se moze ispraviti ali da vam o tome ne pisem vi to nemozete.Inace dosta brza i zahvalna presa.

nadam se da ces mi objasnit za to kako da ustimam da ne kosi balu, unapred hvala
 
L

ler

Guest
Ama 283

nadam se da ces mi objasnit za to kako da ustimam da ne kosi balu, unapred hvala

Posjedujem AMA 283 balirku godina proizvodnje 1993 to vam je Talijanska balirka ima par izvedbi koliko sam vidio dosta je brza balirka ulaz ili pi kap joj je 1,50 a izlaz dosta veliki nisam mjerio ako koga zanima budem premjerio izlaz i odgovorio petljači na toj balirku su identični Sipma balirki to jeste isti u mom posjedu je već 5 godina nikakvig problema nisam imao prve dvije godine sam radio sa njom sada mi već 3 god stoji ništo ne radi u te prve dvije godine imao sam problema sa vezanjom bala to jeste sa petljačem i zakrivljenost bale to mi je riješio majstor koji dela u Poljo opskrbi u zagrebu jer mi je objasnnio da je blirka radila na ekološkoj špagi pa ju je preštelao na standardnu špagu tip 400 i u te dvije sezone nije bilo nikakvih kvarova i lomova itd .
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598

irfmu1

Novi član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
6
Kupio sam manju balirku Ama. Imam problem jer mi radi zakošene bale. Da li mi neko može pomoći da riješim taj problem.
 

Duka

Novi član
Tu od
29 Lis 2019
Poruka
1
Zdravo, nov sam ma forumu.. nista nisam mlgo da nadjem za ama 293 presu zanima me ako neko moze nesto blize da mi kaze kakve su prese koliko je teska?
 

Najnoviji postovi

Na vrh