• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Anketa poljoprivreda gmo

  • Temu pokrenuo GMO hrana
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
G

GMO hrana

Guest
Pozdrav! Molim Vas jel možete odvojiti malo vremena i sudjelovati na anonimnoj anketi?Unaprijed puno hvala!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
U koju svrhu bi se koristila ova anketa ?

Link je privremeno obrisan dok ne vidimo o čemu se radi
 
G

GMO hrana

Guest
Anketa služi za seminar, tj. istraživanje GMO u Hrvatskoj, koliko smo upoznati s tim, mišljenje o GM hrani...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
U čijoj organizaciji je taj seminar ?

Rekao sam da sam obrisao link dok ne vidimo o čemu se radi i nemoj da ga vraćaš dok ne dobiješ odobrenje za to
 
G

GMO hrana

Guest
Poljoprivredni fakultet, molim Vas ako možete popuniti i poslati anketu. Hvala!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
tamo jučer eko anketa, danas gmo, kaj bu sutra?
dan dalje, smrt bliže...:cry:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Uz ovoliko malo podataka nemožemo da odobrimo anketu
Predstavi se malo opširnije i postavi više podataka o svom radu tipa :naslov rada i onoga šta istražuješ ovakvom anketom , ukratko prvo ti nama predstavi svoj rad pa tek onda ćeš dobiti odgovor na to dali možeš ovdje raditi anketu jer mi imamo i neke principe kojih se držimo po pitanju GMOa a pogotovo onih koji samo navrate da pokupe neke infomacije ili ono što im treba

Svoje objašnjenje pošalji meni privatnom porukom ili nekome drugom moderatoru odnosno administratoru
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh