• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
istina i meni...
a gdje su samo bili kada sam tražio felge.....:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
istina i meni...
a gdje su samo bili kada sam tražio felge.....:lol::lol:

Neznam,,,,ali ovo boli,,,jakkkkkkkkooooooooooo,,,..:weedman::weedman::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
kaj si se ugrizal za jezik.......:lol: :lol:
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Vidim da je tema malo zadrijemala, ne znam gdje su svi ti vlasnici antonia, očito rade po ovoj hladnoći, strojevi se sigurno ne gase :)

evo malo fotografija sa prošlogodišnjeg jesenskog sajma u Gudovcu:
p9120174.jpg

p9120172l.jpg

p9120171.jpg

p9120170.jpg

p9120169.jpg

p9120168.jpg

p9120167.jpg

p9120175.jpg
 
G

GROF

Guest
., ej!., lipi pozdrav svim forumašima!
., a pogotovo preponosnim vlasnicima ve lipote i divote od traktorića antonija!!!

., e moj prijatelju ddalibore!., uvik me pikneš u srce!., taman kada me malo to projde., a TI prikeljiš ku lipu slikicu., pogotovo, voga lipotana ča mi se najviše svidja!!!

., aj Bog!., čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
., fala prijatelju Joo!!! za slikice!

., traktorići su predivni!...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
da,pogotovo onaj ljepotan sa kabinom....:heart:
 
G

GROF

Guest
., lip je!., prelip je!., pa kadis ga iskopal rodjo???
...,samo curidu sline!., sa vim se nebi smilo ni vozit po selu!, i starije dame bi zbarili!...
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
., lip je!., prelip je!., pa kadis ga iskopal rodjo???
...,samo curidu sline!., sa vim se nebi smilo ni vozit po selu!, i starije dame bi zbarili!...

Lijep stroj! Grofe, sa ovim bi se i mlade dame lako zbarile ;)
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Ej Vranic ti bi se trebao zaposliti u kakvom časopisu kao fotograf za traktore, dobro bi ti išlo:rolfer:

Lijepe su slike i lijep stroj, nema što.

A Daliboru bi samo rekao da koga ćemo vraga raditi, kad nam snijega nema:mad: ( to zato što sam napravio ralicu) , a i temperature bome već dva tjedna stalno ispod nule. Nema što drugo nego loži peć i grij se . E jesmo da malo se ulijenili sad na ovim praznicima:drinkers:
E zato kad na proljeće krenemo u radove ....:gitarist:
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
E moj DDalibore samo da te prvi puta ulovi kiša na tvom anti poželjećeš da imaš takvu kabinicu .Uh je dobra al mu paše hehe...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,525
Ovako bi to izgledalo sa kabinom :):)

cimg7220.jpg


Dopada se i meni, ali više po tehničkim karakterisitikama. :finga:
Malo me smetaju prednji farovi ovak nisko. Nekak mi to za traktor ne izgleda praktično - pogotovo ak nemaš kabine s reflektorima, a imaš prednji priključak. :confused:
 
Na vrh