• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Za ovo podmazivanje zgloba nemam pojma i nisam ni znao. Moraću nazvati njihovog servisera Sašu pa ću ga pitati.Inače je jako ljubazan i voli sve objasniti.

e da još sam zaboravio. Bolje ti je isključivati prednju vuču kad ti netreba jer puno manje troši gume - isprobano.

znam ovo oko rasporeda masa i težišta, da i sam sam mislio da je najbolje voziti bez uključene prve vuče...Sašu sam upoznao i stvarno je čovjek ljubazan i jako jako strpljiv...
ovo što se tiče podmazivanja, sve se to radi svakih 50rs, ali ipak preventive radi, ja sam to obavio čim je došao u dvorište...
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
danas bio na reg. bez trokuta jer ide više od 30km/h :gitarist::gitarist:

E Dalibore jel to znači ako prema papirima ide više od 30 da netreba imati ono sranj.. od trokuta onda gore?



'
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
da,ali mislim da onda moraš imati rotirku ako se ne varam....:scratch
 
T

tuaregr10

Guest
da,ali mislim da onda moraš imati rotirku ako se ne varam....:scratch

Rotirku treba imati ako se traktor kreće brzinom koja je duplo manja od ograničenja maksimalne brzine na cesti.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Rotirku treba imati ako se traktor kreće brzinom koja je duplo manja od ograničenja maksimalne brzine na cesti.
Rotirku mora da ima svaki traktor, koji nosi neki prikljucak ili vuce prikljucak -kod nas-. Ako ide sam, ne treba rotirka. Sa brzinom nikakve veze nema. Sorry, drugcije nisam znao da se izrazim.
Pozdrav!!!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
shareable
[/URL]</noscript>[/IMG]
shareable
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
otkud si samo iskopao ove slike. Kolko je to staro?

Zanimljivo ovaj donji nema nikakav zaštitini luk a još ga reklamiraju na slici na nagnutom terenu.:rolfer:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
otkud si samo iskopao ove slike. Kolko je to staro?

Zanimljivo ovaj donji nema nikakav zaštitini luk a još ga reklamiraju na slici na nagnutom terenu.:rolfer:

A to sam poslikao u Primi kad sam bio ima u alatnici dva plakata
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,525
otkud si samo iskopao ove slike. Kolko je to staro?

Zanimljivo ovaj donji nema nikakav zaštitini luk a još ga reklamiraju na slici na nagnutom terenu.:rolfer:

Stari, dobri i s jako niskim težištem. :finga:
To može prevrnut samo budala, ako baš hoće. :madmana:
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Alo prijatelju malo si nam zašteko sa slikama šta ima kod tebe dal ima snjega oćel biti kakav video od čišćenja hehe
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
:lol::lol:Hahaaaaaaa. Znači dosadilo gazdi čistiti ostatke:axe: E ovo mi uljepšalo dan.

E da, lijepe slike inače.
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
:lol::lol:Hahaaaaaaa. Znači dosadilo gazdi čistiti ostatke:axe:

a bit će da je tako, nije pomogla ni bodljikava žica, netko mu je uvjek razbaca...:mrgreen::mrgreen:
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Svaka čast za slike super su ,ai DDaliboru za one table upozorenja za zaljubljene baš sam se nasmijao do suza hehe
 
Na vrh