• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
za imt sam znao,nisam znao da si i tomicu prodavao..:scratch
koliko je konja novi ljubimac?
ako sam dobro vidio,ovaj nije zglobni?
 
Posljednje uređivanje:

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav ddalibor, nek te novi stroj dugo sluzi.
Meni se jako sviga:supz:
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
za imt sam znao,nisam znao da si i tomicu prodavao..:scratch
koliko je konja novi ljubimac?
ako sam dobro vidio,ovaj nije zglobni?

Hvala dečki na čestitkama!!:):)

Perkins 4 cil, 48ks, nije zgloban, prednje upravljanje
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
:prayer: Auuuuuuuuu. Bravo kolega, čestitke.
Krasan stroj.
Nadam se da ste ga dobro zalili:partyman: , znaš ono da nebi bilo da ne valja.

Uglavnom dobrodošao u AC klub i nadam se da će te dugo i dobro služiti (ustvari znam da hoće:)).
Daj nabaci još koju bolju sliku i malo tehničkih podataka kad stigneš.
Znači iskrcali ga dečki pred kućom hehe.Rekao sam ti da su oni ok.

Pozdrav
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Hvala dečki na čestitkama!!:):)

Perkins 4 cil, 48ks, nije zgloban, prednje upravljanje
Hitno promjeni avatar

Čestitam ti na kupnji. Napokon da vidiš kaj je kvaliteta nakon ona dva kaj si prodal.
Ak se dobro sjećam, takav model ima član Swizach (znam da je Perkins i da je 48ks :scratch).
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretno,,,i drago mi je na kupnji ko da je kod mene doša.-.-..------....:drinkers::drinkers::partyman::partyman:,nek te služi bez ijedne greške do kad si sam zaželiš...............:partyman::partyman:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,525
Čestitam na kupnji i nek te dugo služi onak kak očekuješ. :partyman::partyman::partyman:
Šteta da nisi mogel realizirati dok je bil povrat kapitalnih.
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Hvala svima na dobrim čestitkama,
danas su me posjetili prijatelji Grof i Aco i ovom im se prilikom zahvaljujem na posjeti.........
svi me pitaju za cijenu, cijena je takva kakva je, ali i stroj je odličan, tako da....za sva pitanja vezana za cijenu obratite se dečkima u poduzeće PA-VIN, dečki će vam drage volje sve objasniti i jako su poslovni, sve se da dogovoriti!!!!!!!!.......,
podataka o traktoru ima na stranicama proizvođača, i svi su podaci javni...
moj od opreme ima plivajući hidraulik i 540E okr/kardana, na manjem broju okretaja motora!!!

dsc00050tj.jpg

dsc00048xq.jpg

dsc00043tq.jpg

dsc00044n.jpg

dsc00045u.jpg

dsc00047sdx.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pa prijatelju evo da se zahvalim na gostoprimstvu kod tebe bilo je stvarno dobro a maksuzija je odličana ekipa je probala pa kaže čista petica.Želim ti puno,puno radnih sati da odradiš sa novim strojem ipak je to traktor" nad traktorima".
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Dobr su slike Dalibore. Ajd kad stigneš vidi koje su točne dimenzije prednjih guma i ako možeš izmjeri širinu prednje felge (treba mi).:mrgreen:

E još nešto, jesu ti rekli da sipaš eurodiesel il obični unutra?
 
Posljednje uređivanje:

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Dobr su slike Dalibore. Ajd kad stigneš vidi koje su točne dimenzije prednjih guma i ako možeš izmjeri širinu prednje felge (treba mi).:mrgreen:

E još nešto, jesu ti rekli da sipaš eurodiesel il obični unutra?



e prijatelju, gume su mu: 280/70-18 - prednje i 360-70R20 - zadnje
masa mu je 1760kg i koliko sam skužio, malo smo probali nositi tanjurače, ama baš ništa ne osjeti, dapače, ugodniji je za rad, jer sam mu iskopčao prednju vuču, a kad je bez tereta hoće zadnji kotači proklizati, kad je iskopčana prednja vuča...
gorivo sam pitao, nema nekog pravila, ljudi toče svašta, ipak mislim da bi bilo ok euro...
jedino sam dobio uputu, da je poželjno podmazivati zglob nekom spec. mašću, možda naručim pa da imam....ne znam sa čim ti podmazuješ zglob i koliko često?
koliko imaš radnih sati?
izmjerit ću ti širinu prednje felge čim uhvatim vremena
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
e prijatelju, gume su mu: 280/70-18 - prednje i 360-70R20 - zadnje
masa mu je 1760kg i koliko sam skužio, malo smo probali nositi tanjurače, ama baš ništa ne osjeti, dapače, ugodniji je za rad, jer sam mu iskopčao prednju vuču, a kad je bez tereta hoće zadnji kotači proklizati, kad je iskopčana prednja vuča...
gorivo sam pitao, nema nekog pravila, ljudi toče svašta, ipak mislim da bi bilo ok euro...
jedino sam dobio uputu, da je poželjno podmazivati zglob nekom spec. mašću, možda naručim pa da imam....ne znam sa čim ti podmazuješ zglob i koliko često?
koliko imaš radnih sati?
izmjerit ću ti širinu prednje felge čim uhvatim vremena
Ako je 360/70-20 otraga, felge su vjerojatno 10" (takve su mi na Sameu naprijed). Netrebaš ju mjeriti, već pronađi gdje je napisano na njima.
Prednje izgledaju kao da su 9" ili čak 10" široke.

Nego, kam budeš ugradil trokut?:rolfer:
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
e prijatelju, gume su mu: 280/70-18 - prednje i 360-70R20 - zadnje
masa mu je 1760kg i koliko sam skužio, malo smo probali nositi tanjurače, ama baš ništa ne osjeti, dapače, ugodniji je za rad, jer sam mu iskopčao prednju vuču, a kad je bez tereta hoće zadnji kotači proklizati, kad je iskopčana prednja vuča...
gorivo sam pitao, nema nekog pravila, ljudi toče svašta, ipak mislim da bi bilo ok euro...
jedino sam dobio uputu, da je poželjno podmazivati zglob nekom spec. mašću, možda naručim pa da imam....ne znam sa čim ti podmazuješ zglob i koliko često?
koliko imaš radnih sati?
izmjerit ću ti širinu prednje felge čim uhvatim vremena

Zadnji kotači hoće proklizati jer mu je raspored mase kad je neopterećen raspoređen oko 65:35 u korist prednje strane.To je napravljeno jer kad ga opteretiš (kao npr. tanjuračama) raspored dođe na 50:50 što je idealan raspored za stabilnost i nosivost, a samim time zadnji kraj mu je moguće opteretiti sa puno težim priključcima nego kod klasičnih traktora kod kojih bi prednji kraj tada postao vrlo lagan (vjerovatno se sjećaš kako ti se prednji kraj IMT-a ponašao sa tanjuračama).Sve ovo možeš vidjeti i u njihovim prospektima naslikano pa će ti biti još jasnije.

Ja cijelo vrijeme točim euro i s njim mirno radi a dim se nikad niti nevidi.Kako bi bilo sa običnim dieselom neznam i neću ni probati.

Za ovo podmazivanje zgloba nemam pojma i nisam ni znao. Moraću nazvati njihovog servisera Sašu pa ću ga pitati.Inače je jako ljubazan i voli sve objasniti.

Moj sad ima 300rs a na 400 slijedi promjena svih tekućina.

Ne moraš mjeriti širinu jer sam mislio da su te felge od 16" , od 18"su mi prevelike.Na slici mi se učinilo da su 16 a takve šire bi htio staviti sebi umjesto ovih užih koje trenutno imam pa sam zato pitao.

Pozdrav

E da još sam zaboravio. Bolje ti je isključivati prednju vuču kad ti netreba jer puno manje troši gume - isprobano.
 
Na vrh