• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
prosle godine sam zamjenil karike i letece,jer mi je na trecem cilindru uljna karika pukla,i lager mi se raspo jedan u getribi pa mi je na pol potrgo jedan zub na zupcaniku,tako da sam taj zupcanik napravio,do sad su zamjenjene 2 ac pumpe,pumpa visokog tlaka nikad dirana niti dizne...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,525
prosle godine sam zamjenil karike i letece,jer mi je na trecem cilindru uljna karika pukla,i lager mi se raspo jedan u getribi pa mi je na pol potrgo jedan zub na zupcaniku,tako da sam taj zupcanik napravio,do sad su zamjenjene 2 ac pumpe,pumpa visokog tlaka nikad dirana niti dizne...

Jesu talijanski traktori skupi kad ih kupuješ, ali traju. Ak ih imaš duži period kao Oršić, na kraju su povoljniji od onih koje jeftino kupiš. :finga:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
da mi imamo opet u planu uzet novog carrara iz serije tigrone kao sta je moj,samo cemo uzet valjda jaceg....
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
da čujem prijedloge odnosno kojeg AC-a ima ih svakakvih jedino me zanima zglobna verzija od 35 d0 40 konja i veličinom kao tomo i sa težinom od 1300 kila ili teži
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
da čujem prijedloge odnosno kojeg AC-a ima ih svakakvih jedino me zanima zglobna verzija od 35 d0 40 konja i veličinom kao tomo i sa težinom od 1300 kila ili teži

Pogledaj model koji ima član Swizach. Ako ga on nije ubil onim divljanjem s prikolicom punom stupova, onda mislim da je to model za tebe. Jedino ima nekih 48ks, a to ti nebu nedostatak, već prednost (naravno, ako možeš platiti).
Mislim da je model Neispravan link obrisan! .
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Pogledaj model koji ima član Swizach. Ako ga on nije ubil onim divljanjem s prikolicom punom stupova, onda mislim da je to model za tebe. Jedino ima nekih 48ks, a to ti nebu nedostatak, već prednost (naravno, ako možeš platiti).
Mislim da je model Neispravan link obrisan! .

sad trenutno nemogu ni pomišljati o kupovini ali nagodinu ču morati ovaj neće tako dugo u mojim poslovima samo da pare pripremim jedno 20 tisuća eura za žuću ako izvućem 9 bit ču na konju i prodam 826 za njega jedno 2 tisuće najviše 3 falit če mi nekih 10
samo
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
mozda nije bas ni dogorilo jer ko zna sta mu je sve radjeno(mislim kako je vozen)jer kaze da je bio na karauli i tu se sigurno naradio-rad u sumi,sta li mu sve fali ili sta ce da mu ubrzo rikne pa ga zato prodaje
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
mozda nije bas ni dogorilo jer ko zna sta mu je sve radjeno(mislim kako je vozen)jer kaze da je bio na karauli i tu se sigurno naradio-rad u sumi,sta li mu sve fali ili sta ce da mu ubrzo rikne pa ga zato prodaje

u pravu si.istjerao mu dušu pa sad nema love za popravke i traži budalu koja će da ga kupi
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
A tko ikad prodaje ispravni stroj ?
I odojke kad se prodaješ najprije idu zakržljali ...
Priče o prvom vlasniku i garažiranom stroju su za klince .
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
potpuno si u pravu puknuti,najbolje otici pogledati,procjeniti da li je vrjedan popravljanja i u kakvom je stanju,tesko da se moze sta dobiti dobro a jeftino...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
potpuno si u pravu puknuti,najbolje otici pogledati,procjeniti da li je vrjedan popravljanja i u kakvom je stanju,tesko da se moze sta dobiti dobro a jeftino...


jedini strojevi vrijedni pogleda su oni koji su uvezeni iz eu.mada i tu treba 4 oka otvoriti i sve pregledati.ako ne sam onda platiti stručnjaka da vidi jeli sve ok.isplati se u svakom slučaju
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
684
ma ovaj se naradio sigurno,i izradio do max.ko poznaje ili je nekad prolazio preko karaule,sve mu je onda jasno zasto je ova cjena na ovom cararu
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
budućnost..

Evo nekih zanimljivih dizajnerskih rješenja budućih Carraro traktora..

2004carraro00.jpg


2003carraro02.jpg


2004carraro02.jpg
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Evo kako je završio duel IMT540 1977g i moj carraro tc5500f 2010g...brez komentara sam ostao...carraro ima 1750 kg i 48 ks, za 540 ne znam kolika mu je masa
nije neki snimak, tata je snimao mobitelom...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GE6oc7QEuyA[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Čista klasika (zajeb), IMT zakopčan visoko gdje je neandjebiv a crveni nisko ...tako a si ga je IMT malo podignuo od zemlje .

to sam si pomislio da bi moglo biti oko visine kopčanja,.... ustvari ja sam počeo petljat oko kotača, široka guma, veća površina, manji tlak na površinu i sl...
 
Na vrh