• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Lago sam da nemam nikad heh imam kad sam u vinogradu jer popizdim kad mi se paučina hvata za glavu tako da ga dignem da bere paučinu umjesto mene,inače ga nemam dignutog nikad kod mene je se ravno tako da nema opasnosti od prevrtanja stavit cu ovih daana par slika ali imas i dosta video na mom kanalu mozes pogledat ;)
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
A imali milicije u tvom kraju i ocli oni da prave problem,ako imas luk,a spusten je
A koje je godiste tvoj ac
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Hhehe ma koja milicija kod nas je to policija a oni ti neznaju ni upalit traktor a kamo sta cemu sluzi ;) 90% su neregistrirani kod nas se to ne gleda toliko moj je 94
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
I kod nas je policija,samo retko ko to tako zove
Kod nas umeju da jebu seljaka kad ga uvate,a najvise oko registracije i rotacije,a to sve da bi im taj dao 10-20e u dzep,ni ja nisam registrovo,jer nemam sve papire od traktora,a nemam ni vozacku dozvolu,a i neizlazim mnogo na vaznije puteve
Jer kod vas traze rotaciju,kod nas obavezna registracija,ram,kacket ili kabina(al moze i bez toga)i rotacija
Znaci ti i tvoj traktor skoro vrsnjaci,a moj jedno4 puta stariji od mene
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Ma ja nemam ni trokuta ni rotacije kod nas su traktori toliko rijetki da su nebitni i da te vide da nemas reg nece te ni zaustavit
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Zavisi dal je rs sn ili ako je slucajno reverzibilni...uglavnom od 1 do 1,30 ma da mislim da moze i na 1,50 m
 

friki

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
191
da sam kaparu za zglobni supertigre 5500, trenutna širina traktora je 135cm, sa gumama širine 28cm, a meni bi odgovaralo da ga mogu proširit na 160cm
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Mislim da mu je to previše zašto to treba tako široki? jel to neki iz oglasa ili?
 

friki

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
191
da to je onaj šta se na njuškalu do jučer prodava iz okolice Krapine, a treba mi ta širina da prolazim između redova krumpira
 

friki

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
191
i da zaboravih napomenit da je reverzibilni, al ne znam kakvog to utjecaja ima na širinu:confused:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Aha znam toga sam bio vidit probo frezat dobar traktor samo trebalo bi neke stavari menjat on je reverzibilan i on je u originalu širi od sn-a ali mislim da mu je 160 previše,one felge nemožeš više ni proširit jer su fiksne,dobar traktor za male novce kome treba super ali za mene je preširok pa sam se nado da je riječ o nekom drugom 5500 jer ja tražim isto jednog
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Ma ja nemam ni trokuta ni rotacije kod nas su traktori toliko rijetki da su nebitni i da te vide da nemas reg nece te ni zaustavit
Polako. Budu. Još niste na redu ;)

Friki, dodaš mu proširivače, da možeš lomiti poluosovine. :)
Pitanje je bi li mogel dobiti puni anšlag a da se kotači ne sudaraju.
 

smog1310

Novi član
Tu od
22 Tra 2012
Poruka
13
IMAG1041_zpsfuvkpxuv.jpg
[/URL][/IMG]

IMAG1039_zpsctwwengn.jpg
[/URL][/IMG]

IMAG1038_zpscclfo9u1.jpg
[/URL][/IMG]

IMAG1022_zps3podaqfx.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,070
Lijepo ti ide. :icon_weed:
Koliko cola je plug?
Širina i dubina brazde?

Ako se ne varam 12 cola bi trebo bit,a dubina je 30-35+ ali pred kraj videa nisam forsiro dubinu jer mi je počeo nasjedat AC trebo bi mu stavit malo veće gume da dobijem na visini,plug je talijanski i jako lijepo ore,imo sam sliku di sam stavio poteznicu okomito na brazdu i cijela je usla nutra kad sam doso doma sam izmjerio 38 cm ali tu već nasjeda...širinu brazde neznam to nisam nikad mjerio,ali trebala bi bit koliko i zahvat pluga malo vise zbog nagiba

@smog1310 dobar traktor. Sami Slovenski proizvodi za njega.

Najbolji,ja bi sad moro uzet neki novi čekičar,sad imam onaj sa noževima i nije bas za rožje
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,543
@Krumpironja zahvaljujem.
Na videu se vidi da ti je brazda približno široka koliko je pol razmaka med gumama. Meni se čini da je oko 40 cm. Po tome bi plug trebal biti 14 coli ( cca 36 cm).
Fino su okrenute brazde.
 

Najnoviji postovi

Na vrh