• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Antonio Carraro

Vladica162

Novi član
Tu od
15 Tra 2021
Poruka
6
A da li neko ima iskustva sa Ferrarijem, modeli k40 i k60. Oni imaju obicnu i zglobnu verziju. A tu su negde sa cenama kao AC.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
K40 je slabo to je rang eura 45 najbolja opcija je 50, reko sam Cobram...imaju kod mene 5-6 komada uredno rade 5000h bez vecih kvarova
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pozdrav svima. Ima netko ac tigre 3200 da kaze kakvu dobru/losu rijec o istom. Mozda bih napravio "nadogradnju" i presao s tv 731 na ac3200 pa istrazujem. Hvala unaprijed
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Iskreno...nemoj to radit...to ti je ko da ideš sa konja na magarca ima ga prijatelj vozio sam ga...i 3200 i 3100 e sad dali pitas za 3200 sa 3cil vodeno gladenje ili stariju seriju...uglavnom koja god, nemoj to radit to nije napredak
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pitam za 3200 novi, navodno 3 cilindra vodeno hladjenje. Jer se kod nas rabljeno ne nadje, apsolutno nista. Dakle za razliku od tv731 idem u nazad?? Msilio sam da je gaj ac3200 punoooo bolji od tv731???
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Imas rabljenih ac...pa jesi ti vidio uzivo taj traktor? To je fiksni model, kraci je od tv-a nezz dal ima 900 kila, metar sirine, ovaj moj frend ima 6x16 gume na njemu to je vise zamjena za 420 nego 731 e i da mislim da je 26ks to...tako da...
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Uzivo nisam vidio, to je njihov pocetni model pa rekoh bolje i on od hittnera ili slicih..
Sto se njuskala tice, nsma nista konkretno da nije izraubano ili je sve 100tkn+ staro godina i ima par tisuca radnih sati...
Mislim, nije turska sila pricekati da naleti nesto i rabljeno dobrog
Njjihovi modeli svi do 120/130tkn su 26ks, tek od 150tkn na vise su ovi jaci...
Za moje potrebe, izorati male parcele, pofrezati, pomalcirati, prikolicu pjeska prevesti, mislim da i 26ks ima dosta. Al.ako kazes da je taj 3200 bas losiji od tv731 onda nije isplativ..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Je taj model je baš ono hobi linija i to teška hobi linija...najslabiji model koji bi ja tebi preporučio ako nije bitno da je zglobni je 4400f...tomo522 ga je kupio i to je cak i bolje od tv...tezina je ista mozda je cak i tezi i ima 38ks...on ga je platio oko 17€
Pa sta fali tv-u? Jos ga nisi uspio na ruke upalit...sutra dizne montiram i snimim ti paljenje
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Da to je puno preko limita koji sam spreman potrositi...
Gledao sam i tigre 4000 liniju..
Ne znam, ocigledno budem pricekao hoce li izletiti koji rabljeni pa onda odluciti kad je vec 3200hobi linija.
Do.tad, mi se cini da ce tv731 i dalje sluziti...😇
Cak.sam.i na agt 830 seriju bacio.oko, al ona je identicna (mala poboljsanja u transmisiji za razliku od tv731) pa.se ne isplati
Tvu za moje potrebe ne fali apsolutno nista, pogotovo sad nakon kompletnog sredjivanja, al..isao bih na nesto novije ....da nije starije od.mene 😇
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
I ja imam ac stariji od mene ali me sasvim solidno sluzi...a onda samo polovno ako sta uleti zna bit dobrih, ako ti nije bitno dali je fiksno ili zglobno ako nisi gabaritima ogranicen nac ce se, sad se prodaje i ac 4000 u slo za nekih 100tkn sa kabinom i prednjom hid...
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Da, tog ac4000 sam.i gledao. Ima cca 500rh, pa ne bi smjelo biti valjda problema s njim. Veca je stvar ds ima kabinu, koju bih tako i tako skinuo, a samo mu dize cijenu jer mi ista ns treba.
U svakom slucaju, hvala na informacijama, nije turska sila se strpiti malo
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh