• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ARKOD problemi - molim pomoć

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,529
Pa od cega bi inace zivjeli..
Ja te kao geodet odgovaram od bilo kakvog sudskog postupka...potrosili budete i jedan i drugi vremena, zivaca i novaca visestruko nego je vrijednost tog komadica zemlje...da ae radi o nekom gradilistu jos bi razumio ali za livadu se ne isplati...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,712
Isplati se itekako, jel su me danas i njegova djeca javno, na fb, oblatila da sam ja gladan zemlje, da mi budu dalu metar svog i ono sta sam juce napisao u nekom postu.
E, te i takve stvari nemaju cjenu koju sam ja spreman platiti sad i odma.
Parcela da idem prodati pitanje jel bi 1000eura dobio za to
 
Posljednje uređivanje:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,540
Rokaj bajo i sve preko suda. Nije to baš toliko skupo koliko ljudi pričaju. I ne platiš ako si u pravu.

Tvoje vlasništvo je nepovredivo.

Imao sam ja susjeda kojem sam htjeo ostaviti 1500 m2 šljivika što je ušao u moje za 10l rakije godišnje. Pa mi je došao s kontra ponudom 5l rakije godišnje.

Pa je na kraju čupao 20+ šljiva i sad me pozdravlja na 500m kad me vidi...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,540
Sličnu. Ušao je u moje. Vidjelo se na arkodu/geoportalu. Nije bilo bitno metar-dva jer su se vidjela 2 i pol reda šljiva da su u mojem... I još na drugu parcelu ide preko moje. Nismo zagorci 🤣. Parcele su od 2+ ha..

Pa sam išao na kulturno pa nije htjeo, nego je rekao plati mjernika.

Onda sam platio mjernika 3500 kn. Onda je išlo to s rakijom.

Onda sam ga zaustavio u pola sela i rekao mu da sada ide sud, ograda, nema prelaska preko moga.

Da me mora tužiti da prođe i platiti mi najam zemlje gdje prolazi. Da mora platiti kapiju itd.

Od onda smo najbolji prijatelji. Čak mi kosio redovno i redove voćnjaka koji su uz njegovu zemlju. Donosi mojoj ženi i meni breskve itd kad radimo u voćnjaku..
 

Najnoviji postovi

Na vrh