• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
496
Ja se nebi složil s tim.
Teško je vagnuti ko je velik, a ko mali poljoprivrednik, ali dalo bi se i to.
Kad bi mali dobil dio od kolača koji je uzel onaj kome je dana prilika vjerujem da bi onaj koji od toga živi i bavi se sa tim lakše podnesel tu nisku cijenu otkupa i borbu sa centrima.

Takav je moj osobni stav, a to ne mora značiti da sam u pravu.
A tak nekak nas je i vjera (svaka) učila.
Prije par godina napišem post u kojem govorim da se mali opgovac zanosi i oslanja na poticaje....i da bi nama malim opgovcima bilo bolje da poticaja u ovakvom obliku , nema....Tu se name digla forumaška kuka i motika, u kontekstu, što ja znam, pa ako meni ne treba poticaj nemoj ga niti koristiti, pa pusti druge da ubiru poticaje, i sl. komentare....Braćo forumaši, opgovci veći i manji, valjda vam je do sad došlo iz guzice u glavu, da je kotač stao, ne okreće se, da je poljoprivreda propala....Da najveću zaradu odnesu trgovci, traktora, strojeva, sjemena, gnojiva, szb, osiguravajuće kuće, Agencija, ministarstvo, hpk, majstori serviseri, tokari,bravari, geodeti,fiškali i suci, uvoznici, dealeri, šverceri , mlinari, pekari....
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,490
Učlaniti se u odgovarajuću partiju koja je na vlasti, biti podoban i poslušan. Uvaliti se u nekakvu državnu službu i to je to. Hebeš poljoprivredu i grbavu kičmu. Kome to još treba? To je poruka mladim snagama. Od rada se ne živi, to je odavna poznato. Takav smo mi narod i takva smo mi država.
 

Najnoviji postovi

Na vrh